Ali Koç'tan Galatasaray ve Fatih Terim'e Gönderme! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ahmet çalık,ömer bayram da var sizin profilinize uyan onları da bedava verebiliriz. artıkları yemeye bayılıyorsunuz ezik köpekler

Bu herifteki Galatasaray kompleksi tahminimden de büyük. Aziz yaptıklarının çoğunu göz önünde yapıyordu. Bunda öyle bir billur da yok. Arkadan iş çevirmeye çalışıyor, onu da yüzüne gözüne bulaştırıyor. Çok abartıldığını söylemiştim ama bu kadar kof çıkacağını da düşünmüyordum. Yazık kimin başkanıysa :D

fb lilere özel bir referandum yapılsa ama araya rakipler karışmayacak sadece fb liler oy verecek aziz vs ali koç olsa millet %70 le azizi seçerdi

Bunu begenen herkimse ben Galatasaryliligindan suphelenirim.

UEFA'ya gidip Galatasarayimizi sikayet edip, istedigimiz her futbolcumuza salca olup fiyat artiran. Satin aldigi hakemlerle ligi kirleten.

Bizi bankasyaya dusurun diye atarlanan sonra tipis tipis laflarini geri aldi.

Babasinin parasi ile artistlik yapiyor.

Forumda mahir koc gibi tiplelerin boyle sahsiyeti ve kani bozuk adamliktan uzak vasifsiz elemanlara tapmasi zaten herseyi acikliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Azîz daha etkiliydi bence.
Bunun konuşması şu an ısırık havası kadar etkisi olmadı bende nedense.

Yalnız yaptığı açıklamanın günü gerçekten şerefsizce. Birdaha fenere ülke puanı, vatan millet Sakarya demesin bunların Avrupa maçlarında lütfen.
Kesinlikle aziz daha etkiliydi devlet kademesinde bile etkisi vardı adamin gizli kapaklı elinin uzanmadigi yer yoktu
Bu ise aileine ve taraftara guveniyor taraftar beni seviyor diyor ve ailede her tür desteği verir diye dusunuyor ,rahatlığı bundan

parayla her şeyin çözülebileceğini düşünerek büyütülmüştür fenerliler

bizde ise 20 senedir para yok ama bunlardan başarılıyız

dünyaya bakış açılarına sürekli tecavüz ediyoruz

bizi bu yüzden sevmiyorlar

Her seferinde daha pislik bir başkan bulmayı başarıyorlar herifler. Ali Şen vardı gitti beteri Aziz geldi, Aziz gitti bu tipini sevdiğim geldi. Başkanları pisleştikçe şampiyonluk kazanma oranları da düşüyor.

Üst Alt