Ali Koç'tan Nihat Özdemir'e Veryansın: "Türkiye Cumhuriyeti'nin en kötü ve en skandal TFF başkanı geride kaldı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç'tan Nihat Özdemir'e Veryansın: "Türkiye Cumhuriyeti'nin en kötü ve en skandal TFF başkanı geride kaldı"

1657533987343.png

Ali Koç: "Türkiye Cumhuriyeti'nin yakın tarihte gördüğü en kötü, en skandal TFF başkanı ve yönetim kurulu geride kaldı."

Ali Koç: "Son dönemlerde skandal adımlar atıldı. Güven tahribatı oluşturuldu ve büyük zarar verildi. Biz Fenerbahçe olarak yeni TFF yönetimine elimizden gelen yardımda bulunacağız."

Ali Koç: "TFF Kurulları ilgili değerlendirmemi 30 Temmuz'da yapacağım. Mehmet Büyükekşi ve yönetiminin attığı adımlar çok önemli hatta bazıları devrim niteliğinde"

Ali Koç: "Daha bismillah, sosyal medyada malum hesaplar çalışmaya başladı. Bunlara kapılan taraftarlarımız oluyor. Kenetlenin, bu tribünler Fenerbahçe'yi şampiyonluğa götürecek."

Ali Koç: "Kısa dönemde yaşadığımız başarıların önümüzdeki sezon yaşayacağımız pek çok başarının habercisi olmasını diliyorum. Fenerbahçe, her zaman en tepeyi hedefler ve şampiyon olur."

Ali Koç: "Şu andaki imkanlarımız çerçevesinde, Türkiye'ye gelebilecek dünya çapında en iyi hocalardan birini getirdiğimize inanıyorum."

Ali Koç: "Sezon içerisinde elbet inişler, çıkışlar olacaktır ama inanıyorum ki sezon sonunda Jorge Jesus hocamızın liderliğinde mutlu sona ulaşacağız."

Ali Koç: "Fenerbahçem, çok yaşa!"

Bunlar bir şeyin sözünü mü aldı acaba. Daha dün fetöcü diyerek saldırdığı adama bugün destek açıklamaları yapıyor.

images

images

Üst Alt