Ali Naci Küçük: "Ali Yavuz ve Kerem'i kadroda görme şansımız var" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Naci Küçük: "Ali Yavuz ve Kerem'i kadroda görme şansımız var"

Ali Naci Küçük: "Arda'dan sonra 2 oyuncunun daha Covid testleri pozitif çıktı. İsimler yakın zamanda açıklanacaktır. Bazı isimler 'Gazetecilik' adı altında bu isimleri afişe ettiler.

En büyük yatırım yapılan oyunculardan biri olan Luyindama, milli takımında yeniden sakatlandı. Kasığında bir sıkıntı var. Rize maçına kadar yetişemeyebilir.

Etebo, Nijerya milli takım maçında sakatlanıp oyundan alındı. İlk 11 oyuncularının yanında artık kulübedeki oyuncular da azalıyor.

Ali Yavuz Kol rahatsızlığından dolayı son iki maçta kadroda yoktu. Ancak önümüzdeki maçlarda kadroda görme şansımız var. Kerem Aktürkoğlu da buna dahil.

Falcao'da yeni bir sakatlık yok. 100% şekilde kendini hazır hissetmeden antrenmana çıkmak istemiyor. Pazartesi sahada olması muhtemel. İnter Miami'nin de ilgisi devam ediyor. Ocak ayında görüşme ihtimalleri var."

Radyo Gol

Lan ne keremmis böyle yav
Koskoca gsyi bu ikili kurtaracak sanki
Gecen de bir tane velet girmisti son anlarda
Maci kosmadan cabalamadan tamamladi
Böyle kafaya sahip cocuklardan hayir gelmez
Direkt hükmen yenik sayilalim daha iyi
En azindan bu ise yaramaz gencleri görüp sinir olmayiz bosuna

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Lan ne keremmis böyle yav
Koskoca gsyi bu ikili kurtaracak sanki
Gecen de bir tane velet girmisti son anlarda
Maci kosmadan cabalamadan tamamladi
Böyle kafaya sahip cocuklardan hayir gelmez
Direkt hükmen yenik sayilalim daha iyi
En azindan bu ise yaramaz gencleri görüp sinir olmayiz bosuna

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk
Onu Ben de farketmistim, az söylenmedim o zat a. Tmm belki gereginden az sans buluyorsunuz ama tavir almak ne lan, girdinmi yirtacaksin etrafi!
Ogulcanmidir nediir

Hoca, paşa'dan aldığımız 30'luk yedek kaleciyi forvet oynatır yine de gençlere şans vermez

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Kerem zaten kadrodaydi 1 dk süre verilmiyor.. ne anladım bu işten sahada olmadığı sürece bir anlamı yok.. hayır merak ediyorum bu herifler ne kadar kötü olabilir de 5 dk bile sans verilmedi.. ulan 15 yaşında çocuk bile oynatilir 5 dkligina takımı mi batiracak

Felaket tellagi gene konusmus. Luyidama rize macina yetismeye bilir diye. Bu 1 nevzat 2. Hoşlarina gidiyor işler kötu gidince

Üst Alt