ali naci küçük - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eğer Dursun Özbek yönetimini tanıyorsam ki 3 yıldır hiç yanıltmadılar bizleri Allah razı olsun bu haberlerin %99 'u palavra ortalığı sakinleştirip taraftarın gazını almak için çıkan haberler ve ne hikmettir ki taraftar olarak yine yedik bu haberleri yine Tudor 'u da kendi koltuklarını da kurtardılar ...

Ozellikle Konoplyanka’ya inanmakta zorlaniyorum. Juve ile Atletico zaten devre arasinda futbolcu birakmazlar.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Kono, Schalke’de iyi bir çıkış yakaladı diyor Bundesliga izleyenler, ben izlemedim ama bu aşamada zor gibi. Sol taraf Luis-Kono olsa zaten inanılmaz ötesi olurdu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Filipe Luis=4.5 M Bonservis (2.5 yıllık)
Arda Turan=1.5 yıllık bedava kiralık

ve alabiliyorsak hızlı bir forvet ile muazzam bir Ocak ayı olabilir Fernando-Ndiaye-Belhanda üçlüsünü rahatlatmak içinde Arda gibi birine ihtiyacımız var.

Kono yu sezon öncesi alacaktık. Ndiaye veya Belhanda ya bayıldığımız parayı gönül rahatlığı ile bu adama yatırmalıydık.

Ama biz çöpsever bir kulüp olarak tabi ki en yanlış olan adamlara çuval çuval para yatırmayı tercih ettik.

Ayrıca Kono treni kaçtı yazın alacaktık şimdi zor, çünkü fena bir sezon geçirmiyor Schalke da şimdiye kadar.

sent via GSC

Galatasaray'lı falan değil bu adam. Takımı karıştırmak için ekstra efor sarfediyor. Şimdiye kadar söyleyip yaptıklarının başka mantıklı açıklaması yok çünkü.

Üst Alt