Ali Öğüdücü: "Elit kulüp olduğumuz için erken lansman yapıyoruz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Öğüdücü: "Elit kulüp olduğumuz için erken lansman yapıyoruz"

Ne anlatıyon sen keltoş? Bu forma 2010-2011'den bu yana satılan en düşük forma rekorunu elde etmezse bende bu işten anlamıyorum.

Ulan normal forma zaten almam da Metin Oktay formam eskidi yenisini almak istiyorum alamıyorum sizin yüzünüzden! Nasıl bir elit kulüpmüş bu?

Ulan .... sizin elitliğinize anadolu takımına döndük iyice elit klübüz diyor daha

Elit klüp sahaya Tolga Cavanda Umut Sarbi Semih'le mi çıkar lan ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Normalde bu forma satislari senede 500.000 i bulurdu ama bu yonetim varken bu cok zor. Seneye bakalim kac tane forma satacaklar.

Bu sacma gereksiz Galatasaray ın ürünlerine boykot kampanyasına destek çıkanlarda Galatasaray düşmanıdır bilincsiz olsada.
Dursuna zarar vermek amaclanıyorsa gidin oteline zarar verin. Galatasaray ın bu zor mali döneminde boykot ederek dursuna değil asıl zararı Galatasaray görüyor tartışmasız şekilde.

Taraftarları adam yerine koymuyorlar ve onları sadece yolunacak kaz pardon "müşteri" olarak görüyorlar. Eh müşteriysek o zaman müşterinin de en doğal hakkıdır beğenmediği birşeyi boykot etmek.

Ben mi dedim git Rivayı peşkeş çek diye, ben mi dedim abuk zubuk futbolculara çuval çuval para ver diye. Sonra yok destek yok şu yok bu. Romantizm ve realiteden uzak bu başka birşey de değil.

Biz öyle hedefsiz ve hiç bir taraftarın beklentisi olmadığı bir orta sıra takımı değiliz ki , burada herkes başarı bekler. En azından başarı için çabalayan uğraşan adamlar bekler. Hiç biri yok. Çöpe atılan paralar, Sabri beyin araba koleksiyonunun benzin deposuna giden paralar falan taraftar da isyan bayrağını çeker tabi doğal olarak.

Iyi takım kurulsa iyi niyetli olunsa çabalansa edilse ve başarı gelmese insanlar bunu kabullenir ama ben son 2 senede yaşadığımız hiç birşeyi kabullenemiyorum şahsen. Skandal üzerine skandal.

Bu şerefsizler taraftarı zerre takmıyor. Eh o zaman ne yapacaksın protesto edeceksin. Maça gitmeyeceksin, storelara uğramayacaksın. Bak bi nasıl tutuşuyorlar taraftarın maddi desteği eksik kaldı mı.

Seni taraftar olarak siklemeyen bir genel kurul var. Yok o üzülmesin yok şu olmasın yok şu kırılmasın birbirimizi tanıyoruz yüzümüze bakıyoruz ayıp olmasın diye ibra edenler oy kullananlar.

Kendilerini Galatasarayın sahibi olarak gören o gereksizler.

sent via GSC

Son düzenleme:
Elit kulüp mağazacılıkta nasıl zarar ediyor onu açıkla sen kel? Elit olduğumuz için mi zarar ediyoruz yoksa iki elinizle bir topu doğrultamadığınız için mi?

Bak yine aklıma geldi zamanında Dursunu aşağılıyorum diye o Galatasaray Başkanı diye bana laga luga yapan kimdi çıksın ortaya.
@Talha Küllü @Uğur İz

Gençler belki siz bulursunuz.

Bu var, 14 numaralı posttan itibaren o tarzda bi muhabbet dönmüş.
Dursun Özbek: "Hepinizi gönderirim"

Başka bulamadım.

Taraftarları adam yerine koymuyorlar ve onları sadece yolunacak kaz pardon "müşteri" olarak görüyorlar. Eh müşteriysek o zaman müşterinin de en doğal hakkıdır beğenmediği birşeyi boykot etmek.

Ben mi dedim git Rivayı peşkeş çek diye, ben mi dedim abuk zubuk futbolculara çuval çuval para ver diye. Sonra yok destek yok şu yok bu. Romantizm ve realiteden uzak bu başka birşey de değil.

Biz öyle hedefsiz ve hiç bir taraftarın beklentisi olmadığı bir orta sıra takımı değiliz ki , burada herkes başarı bekler. En azından başarı için çabalayan uğraşan adamlar bekler. Hiç biri yok. Çöpe atılan paralar, Sabri beyin araba koleksiyonunun benzin deposuna giden paralar falan taraftar da isyan bayrağını çeker tabi doğal olarak.

Iyi takım kurulsa iyi niyetli olunsa çabalansa edilse ve başarı gelmese insanlar bunu kabullenir ama ben son 2 senede yaşadığımız hiç birşeyi kabullenemiyorum şahsen. Skandal üzerine skandal.

Bu şerefsizler taraftarı zerre takmıyor. Eh o zaman ne yapacaksın protesto edeceksin. Maça gitmeyeceksin, storelara uğramayacaksın. Bak bi nasıl tutuşuyorlar taraftarın maddi desteği eksik kaldı mı.

Seni taraftar olarak siklemeyen bir genel kurul var. Yok o üzülmesin yok şu olmasın yok şu kırılmasın birbirimizi tanıyoruz yüzümüze bakıyoruz ayıp olmasın diye ibra edenler oy kullananlar.

Kendilerini Galatasarayın sahibi olarak gören o gereksizler.

sent via GSC
Toparladığın nedenlerine katılıyorum da Galatasaray ürünlerine boykot ederek ciddiden bunları zor durumuna mı sokacağınızı inanıyorsunuz gerçekten ? Hiç de umurlarında olmaz vallahi. Zararı gören sadece kulüp olur dursunda yeni otelini kurarak boş bardaktan sütünü icip bir oh ceker umrunda bile olmaz. Ha taraftarın çok büyük bölümü boykot ederse belki bir şeyler olur bu yöntemle ama hayal görmeyin yani. O boykot seviyesine ulaşmak çok ama çok zor, hatta bence imkansız. Biraz daha sabredelim. 1 sene çabuk geçer. Büyük başarılar çile çekilmeden kazanılmaz genelikle. Dursun ve yönetimide bizim bu dönem çilemiz işte yapacak bir şey yok.

Dursunla beraber yönetimdeki tüm üyelerin iq ortalaması 50 yi zor bulur.Koskoca klübü embesiller yönetiyor.

Üst Alt