ali sabancı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu herifin en az 10 yil daha başkanlık için elini taşın altına koyacağını sanmıyorum. Daha önce kulüpte yöneticilik bile yapmamış. El bebek gül bebek yetişmiş işleri tıkırında adam, borç batağında bir kulübün başkanı olmak isteyecek kadar fanatik biri görünmüyor. Ali Koç mesela, fanatik adam. Maçlara gidiyordu, yöneticilik yaptı, taraftardan destek aldı, kulübüne gönülden bağlı. Sorumluluk alması için gerekli şartlar mevcuttu. Ama Ali Sabancı tam tersi bir imaj çiziyor.

Sakıp Sabancı Özdemir Sabancı dönemi Sabancı holding koçların çok önündeydi ama daha sonra bu iki lider vefat edince aile bölündü herkes kendi şirketini kurdu

Yıllardır kendisine söverim özellikle Ergin Ataman’lı Euroleague dönemimizde takıma 5-6 milyon dolar verip isim sponsoru olmadığı için. Galatasaray Pegasus olarak Euroleague’de çok daha iyi kadro kurardık. O da çok iyi reklam yapardı.

Şirket gibi yönetirse düzlüğe çıkarabilir ekonomik anlamda. Hırslı da yapısı var, başarı için de herşeyi yapar bir yandan. Olumlu bakarım ama rahat adam, girmez o strese.

Bu adam ailesiyle kavga edip gurur yapıp sıfırdan kendi şirketlerini kurdu diye biliyorum.Başarlı bir iş adamı
Hayır

Ailesi aile ile ayrılma kararı aldı Yani babası, bu da gitti yatırım şirketi kurdu, holdingten en son aldıkları paralarla da uçak aldılar, onlarda yerde şu anda.

Sonra ilk yardım ve özel hastane işine girdiler ama pek ilerlemedi

Yani öyle abartıldığı gibi değil

Ha başarılı mı evet, hangi konuda, eş seçimi

Aydın Doğan İn damadı, o yüzden zaten gündemdeydi hep

bizim camiamizda aziz yahut ali k kadar fanatik galatasarayli bulmak zor

ya ego masturbasyonu icin baskanlik yapiyorlar, ya da yuzsuz olduklari icin yapiyorlar genelde

ara sira cengiz gibi iyi niyetli ancak beceriksizler de cikiyor ortaya

Adam başkan olursa para akışı sağlaması gerektiğini biliyor. Yoksa kaşına gözüne bakarak seçmeyecek kimse.

Şu ülkenin ekonomik şartlarında birinin kulüplere yüksek meblağlar aktarması için mal olması lazım bana göre. (bkz. a.koç)

O yüzden beklentiye girmeye gerek yok.

Bu kadar güçlü adamların ülkemiz futbol ortamında başkan olmaları kendileri açısından mantikli değil..

Finansal fair play olayı var,federasyon ve hakemleri var,2 günde değişen yabanci sınırı var,medya baskısı var...Var oğlu var..Adam neden bıraksın tıkır tıkır işleyen düzenli hayatını da böyle saçma bir düzenin içine girsin..

Ayrıca Ali Koç orneginde oldugu gibi fanatik adamlar da aşırı duygusal davranıp çok yanlış kararlar alabiliyorlar görüldüğü üzere..

Üst Alt