Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 52.650 - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 52.650

Çok iyi gözüküyor ayrıca stad koltuklarının rengi koyulaştıkça zeminle de inanılmaz derece uyumlu oluyor güzel kontrast yakalanıyor başkanı da bu konuda tebrik ediyorum geçtiğimiz 4-5 yönetim kendi sürecinde bunu yapmazken gelip taraftarı dinlemesi bazı şeylerin ortak çalışmasını gerçekten taktir etmek lazım.

Çok iyi gözüküyor ayrıca stad koltuklarının rengi koyulaştıkça zeminle de inanılmaz derece uyumlu oluyor güzel kontrast yakalanıyor başkanı da bu konuda tebrik ediyorum geçtiğimiz 4-5 yönetim kendi sürecinde bunu yapmazken gelip taraftarı dinlemesi bazı şeylerin ortak çalışmasını gerçekten taktir etmek lazım.
Stad tüm boyanınca çok hoş bir görüntü olacak. Corona belası olmasa bu sene bir maçı izlemek isterdim tamamlanmış stadda.

Stad tüm boyanınca çok hoş bir görüntü olacak. Corona belası olmasa bu sene bir maçı izlemek isterdim tamamlanmış stadda.
Bence renk tonu konusunda da taktir etmek lazım ilk açıldığı dönem koyu pembeye yakın bir renk yapılmıştı hatta kimse beğenmiyordu aslında bize yakışan ve göze hoş gelen ton bu oluyor. Bittiğinde bakmak lazım umarım çatının beyaz taşıyıcılarını da bir gün Benfica gibi kırmızıya boyarız o da baya hoş gösteriyor.

galatasaray yazısı gölgelendirilerek yazılmalı köylü gibi yazmışız font da değişmeli. gerekirse koltuklarla yapılan armamız da kaldırılsın kötü duruyor bence amatör işi gibi.

örn:

old6.jpg

old.jpeg

merdivenler 2 yönlü aşağına inip merdivende birleşme yerine tek yön aşağı inip merdivende birleşmeli. hem kapasite artımı olur az da olsa hem de görüntü kirliliğini azaltırız rezil 1 görüntü oluşturuyor her yer bölük pörçük duruyor. klüp ismi yazı şeklide fotolarda gayed güzel görünmekte

örn:

san.jpg

old 3.jpg

ekstradan da korkuluklar da kırmızı boyanmalı. rengi çok solduruyor üst kattaki koltukların. ayrıca aşağıda işaretlemiş olduğum duvar bloklar var stadın dışı gibi aynı boyanmamış orlarda kırmızı boyanırsa bütünlük sağlanır. ben bu yazdıklarımı tee aslantepe.biz zamanından beri yazıyorum hatta o zaman forum olarak bile klübe mail attık bunların hiç biri 10 yıldan fazladır gerçekleşmedi. bu yazdıklarım gerçekleşse emin olun stad görüntü olarak öyle bir değişir ki.

örn:

OldTrafford1-1300x600.jpeg

tt 1.jpg

Üst Alt