Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Fotoğrafları


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]Düşünebiliyor musunuz şu an Türkiye'nin en iyi stadları olarak lanse edilen stadlar: Kadir Has, Atatürk Olimpiyat ve Şükrü Saraçoğlu..???!!!Stad konusunda ne kadar geri kalmışız. TT Arena milat olacak bu bakımdan.
 
Cevap: Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]11 rengin 2 yada 3 ü ana renk olur...ama kıyıda köşede kalana bakarsanız 11 renk olur :happy0025:aksi takdirde zaten gökkuşağı gibi olur..hoş olmaz...:b5:


Şuna benzer birşey olma ihtimali var mı Levent Bey ? Stad bana çok gri geliyor, ışıklandırmayı maketlerden vs. inceledim pek 11 renk gibi durmuyordu, çok renksiz olduğundan yakınıyordum. Dediğiniz gibiyse iyi olur sanırım. Bu resimdeki gibi olsa statta yatarım geceleri.. :asd:
 
Cevap: Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]Bu Shaktar'ın stadı bizim staddan kapasite olarak küçük olmasına rağmen niye bu kadar hayvan gibi gözüküyor yahu :D
 
Cevap: Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]Bu Shaktar'ın stadı bizim staddan kapasite olarak küçük olmasına rağmen niye bu kadar hayvan gibi gözüküyor yahu :D


Tribün yapısı farklı burada. Bizimkinde tribünler, özellikle de üst tribün, daha dik. Ayrıyetten 2 kat loca mevcut.Donbass'da tribünler daha oval; o yüzden kutu gibi gözüküyor bunun yanında bizimki.İngiliz stadları da öyledir ya zaten,küçük görünürler ama aslında kapasite olarak büyüktürler.Hazır Donbass Arena'dan söz etmişken,bu stad çok pahalıya maloldu, 400 milyon Dolar'a yakın,hiçbir masraftan kaçınılmadı ve bir Türk firması olan ENKA İnşaat yaptı. Gerçekten Ukrayna'ya göre fazla bir stad bence.Demek ki imkan verilirse bizim firmalarımız da böyle şahane şeyler yapabiliyorlar. Bürokrasiyi yenmek lazım.
 
Cevap: Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]Nerden Nereye ya insan baktıkça içi ürperiyor. Ve ayrı bir sevinç yaşıyor.Tarih 19.12.2008

Tarih 21.08.2010Tarih 29.10.201063 Gün Sonra.....
 
Cevap: Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]Tribün yapısı farklı burada. Bizimkinde tribünler, özellikle de üst tribün, daha dik. Ayrıyetten 2 kat loca mevcut.Donbass'da tribünler daha oval; o yüzden kutu gibi gözüküyor bunun yanında bizimki.İngiliz stadları da öyledir ya zaten,küçük görünürler ama aslında kapasite olarak büyüktürler.


Ama kabul etmek lazım Donbass Arena daha bir ihtişamlı duruyor. Bizim stadının tribünler daha dik ve sahaya sıfır ama Donbass gerçekten inanılmaz bir stad bence.
 
Cevap: Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]Ama kabul etmek lazım Donbass Arena daha bir ihtişamlı duruyor. Bizim stadının tribünler daha dik ve sahaya sıfır ama Donbass gerçekten inanılmaz bir stad bence.


Aynen Bir kere ortada maliyet farkı var, bu da kullanılan malzeme kalitesini belirliyor.Duygusal bakmamak lazım. Bir de fb bakışı var tabii :) İkisi arasındaki ince çizgiyi ayırt etmek gerekiyor.GS taraftarı hayal aleminde yaşamadığından bunu ayırt edebilir. Sonuçta başka bir stadın üstünlüklerini kabul etmek insanı Galatasaraylılıktan çıkarmaz,aksine bakış açısının doğruluğunu kanıtlar ve belki de daha doğrusu için yol gösterici olur ;)Donbass modernliğiyle bir adım önde olabilir, fakat atmosfer olarak TT Arena fark yaratacak bir stad olcak gibi. Bekleyip görmek lazım.
 
Cevap: Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]balta sarp serdar servet zan ortada sıçan oynarlar ancak bu yıl bu stadda
 
Cevap: Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]2 tane koltuk yeter bu stada.Adnan başkanlar otursun izlesinler boşa koltuk israfı olmasın nasıl olsa kimse gitmeyecek.
 
Cevap: Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]gücüm olsa size yemin ediyorum başkan olsam stadın açılısını geciktirim bu stada böyle ruhsuz oyuncularla çıkmak pehhhh
 
Cevap: Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]Seneye sezon başı açılsın bu stad çatısı falan yapıldıktan sonra. Bu seneye kurban edilmesin.
 
Cevap: Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]Gelecek sezona ertelesinler acilis tarihini böyle kalitesiz takim görmek istemiyorum ben o stadta !
 
Cevap: Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]bu stadın acılısında sarp'ı ali turan'ı balta'yı serdar özkan'ı ve diğerlerini izleyeceksek yazıklar olsun size yönetim.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt