Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Fotoğrafları - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Fotoğrafları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]

Levent, çok teşekkürler bilgilerin için. Öyle içimden geldi. Ne zaman bu sayfayı açsam yeni bir bilgi görüyorum.

rica ederim..yönetici olduğum site stadın inşaatı menşeyli olduğundan ister istemez ekstra bişeler biliyosun(gsfansta stadla en az ilgili yönetici ben olmama rağmen)

keşke daha önceden akıl edebilseydim..ziyaretci olaraak bağlanıyordum..gerçi şöyle bi baktım gayette güzel paylaşımlarda olmuş..emeği geçen herkese teşekkürler

bu arada stadın ışıklandırması phlips ile olucaktı sözde..daha hala anlaşılmadı :SS:

Stadı canlı görmeden hiçbirşey anlaşılmıyor.

Fotoğraflarda göründüğünden daha büyük.

Gidip görünce şaşıracaksınız.

the stadium guide - st james' park

bu stad her sene nerdeyse %100 doluyor 30 .000 civarı kombine satılıyor geçen sene 2 lige düşmüş genelde orta sıralara oynayan bir takımın stadı ve en önemlisi 300-350 000 nüfüsa sahip bir şehir .sİz çıkmış dolmaz kimi seyredicez diyorsunuz sonrada büyüklükten bahsediyorsunuz her şeyi başarıya kadroya endeksliyorsunuz.1996-2000 arası takımı ve başarıları özlemle anıyorsunuz ama o zamanda 20.00 stad dolmuyordu.

budur!!!

stad-takım arasında ki ters orantı sürüyor..stad büyüdükçe takım küçülüyor.stadın bitmesinden korkar oldum:SS:

Grnt0483.png

Grnt0485.png

Grnt0489.png

Grnt0490.png

Grnt0495.png

Grnt0504.png

Grnt0497.png

SON DAKİKA!!

Arkadaşlar stada yeni koltuklar gelmiş forkliftlerle parça parça indirilmiş. Bu bilgiyi az önce stadın yanından gelen bir arkadaştan aldım.

başka bir sitede okudum
.

koltuklar konusunda bilgi almaya çalışıyoruz...

çatı işi asparagas duruyor..

yıllık 5 milyon euro olamaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt