Ali Sami Yen'de Son Maç | Galatasaray 3-1 B.Şekerspor | 11 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen'de Son Maç | Galatasaray 3-1 B.Şekerspor | 11 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Ali Sami Yen'de Son Maç | Galatasaray - B.Şekerspor | 11 Ocak | 20.00 | TRT 1

Rakip takım tribününden alcam acaba oraya gelicek galatasaraylılar olurmu ya

Cevap: Ali Sami Yen'de Son Maç | Galatasaray - B.Şekerspor | 11 Ocak | 20.00 | TRT 1

Maça gidiyorum. Dünya gözüyle efsanelerimizi bir kez daha göreceğiz, organizasyon çok hoş olmuş.

Bu Maç İçin Cuma sabah 9 da sıraya gırdım .

11 de bıletler cıkıyordu ve ilk ben vardım sırada ; eski acık bıtmıstı .

Yenı acık kalmıstı onu da direk alayım dedim .

Bu stadın bende degerı cok buyuk , son kez maçtan önce ASY sokağında olacağım , belkı de son kez OrjinKöfteden Köfte yiyeceğim , ALTIN FIÇInın önünde belkı de mactan once son kez toplanılacak . Bunları yazarken bile tüylerim diken diken oluyor . Dağın başında bi stad yaptılar , keşke daha merkezi olsaydı.

ALİSAMİYEN'den bana bi anı kalması ıcın koltuğu söküp eve goturecegım , O'ndan bana bir anı kalsın diye ..

Bana en çok koyan da ; Bu stada bu oyuncularla veda edilecek olması . GALATASARAY öz kültürü ile değil , Kelepçe kültürü ile yetişen futbolcuların veda edilecek olması .. Bana en çok koyan da budur .

Arkadaşlar trt maç öncesi olan etkinlikleri göstericekmi ?

---------- Aykut ------

- Sabri - Servet - Cana - İnsua -

---------Sarp--Ayhan---------

Pino-------Arda-------Culio

----------Kazım------------

Arda<>Culio ve Kazım<>Pino maç içinde pozisyon değişirler.

Beyler program kaçta başlıyor :ask: ?

vay be öyle bir geçer zaman ki nin zamanına denk gelio :D

Beyler Trt gösterecek mi efsaneler maçını ?

2243__100120111703.jpg

Üst Alt