Ali Şen: "Erol Bulut'tan bir Alex Ferguson olmasını bekliyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Şen: "Erol Bulut'tan bir Alex Ferguson olmasını bekliyorum"

erol-bulut-alanyaspor-coach_142qlx2zitr8f1dg1w44csjp96.jpg

Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen, sarı-lacivertli takımla anlaştığı konuşulan Erol Bulut hakkında açıklamalarda bulundu.Erol Bulut'u futbolcuyken Fenerbahçe'ye kazandıran eski başkanlardan Ali Şen iddialı açıklamalarda bulundu.

Sözcü'ye yaptığı açıklamalarda sarı-lacivertli ekipte teknik direktörlük görevine getirilmesi beklenen Erol Bulut'tan övgü dolu sözlerle bahseden Ali Şen, "Erol Bulut'u futbolcu olarak Türkiye'ye getiren benim. Eintracht Frankfurt'ta oynuyordu. Emre Belözoğlu'nun sportif direktör, yardımcılarından birinin de Volkan Demirel olduğu bu idari ve teknik kadro yapılanmasında, ben Erol Bulut'tan bir Alex Ferguson olmasını bekliyorum. Olacağına da inanıyorum." dedi.

Fenerbahçe'nin gelecek yıllarda istenen başarıları yakalayacağına inandığını da belirten Ali Şen, şöyle devam etti: "Erol Bulut kendine güvenen, kültürlü, Almanca, İngilizce ve Yunanca gibi dilleri konuşabilen, futbol altyapısını Almanya'da almış, Alman disipliniyle yetişmiş başarılı bir futbol adamıdır. Çalışma azmi, hırsı ve karakteriyle de Fenerbahçe'ye yakışan bir isimdir. Benim yakından tanıdığım Erol Bulut, teknik direktör olarak da Türk futboluna büyük hizmetler verecektir."

Ridvani denediler olmadi, Aykutu denediler olmadi, kari avcisi Ersunu efsane olarak lanse etmeye calistilar o da kacacak dedik kacti. Simdi bir de karbonat Erolu deneyin bakalim.

Eroldan sonra sirada kim var acaba?
Bence ya Emre ya da Tayfun Korkut.

Üst Alt