# Ali Yavuz Kol - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ali Yavuz Kol

Bu çocuk bu sene şans bulacak belli. Uygulamaya abone olan varsa oradan da takip ediyordur zaten, takım arkadaşları dahil herkes ile arası iyi ve iletişim halinde görünüyor. Sönük bir karakter değil. A takımdaki oyuncularla şakalaşıyor, sohbet ediyor, sürekli yanlarında. Takımın yeni transferi gibi. Çok umutluyum Ali'den. Fiziği de tarzı da ben buradayım diyor artık. Bağıra bağıra geliyor :ubulut:

Bu arada uygulama içerikleri giderek artıyor. Bugün paylaşılan görüntüler de çok güzeldi. Takım içi arkadaşlık olsun, çalışmalar olsun oldukça keyif verici. Sezon boyu yüzümüz böyle güler umarım.

Forvet almayıp Ademin gitmesi ve malumunuz forvetlerimizin birinin problemli birininde sakatlık sorunu olması Ali Yavuza bir kapı açar mı? İnşallah açar oradan en azından yüzümüz bir nebze olsun güler.
Fakat Ali Yavuz komple Forvet mi kanat forvet mi bilmiyorum , ben kanat forvet sanıyordum fiziğide daha uygun gibi ama o bölgede hoca Oğulcanı vs tercih eder gibi görünüyor olası Falcao-Diagne eksikliğinde dahi.

oynatmayacaksanız kiralayın kardeşim
fenerle dalga geçe geçe bizde öğütücü olduk.

gerçi daha 1.hafta ama baştan söyleyelim

kendine diğerlerinden iyi bakmasını buna yorabilirim, açıkçası u maçlarında izlerken fizik üstünlüğü ile etkili oluyordu öyle özel yetenegi ile falan pek görmedim bunu ama yetenegi olmasa da yükselemezdi buraya kadar. bu hammaddeyi ürüne cevirmek gerek artık

Şu an bu oğlanın oynamasını beklemek Muslera varken Okan'ın oynamasını dilemek gibi bir şey. Biri sakatlanırsa oynar, şans bulunca değerlendirse de parlar işte. Çok daha fazlasını beklememek lazım şu aşamada. Hocanın çocuğa güvenip geçen yılın tek verimli 9 numarasını şutlaması bile büyük bir lütuftur kıymetini bilene.

kendine diğerlerinden iyi bakmasını buna yorabilirim, açıkçası u maçlarında izlerken fizik üstünlüğü ile etkili oluyordu öyle özel yetenegi ile falan pek görmedim bunu ama yetenegi olmasa da yükselemezdi buraya kadar. bu hammaddeyi ürüne cevirmek gerek artık

Evet özel yeteneği yok belki naif bilekler fln ama
Birebirde fena değil, patlayıcı hızı var kaleye çok hızlı gidebiliyor ve en önemlisi fizik gücü cidden aşırı yüksek beni aşırı heyecanlandırıyor potansiyeli
Bu yüzden fanboyu olduğum cocugun, stada gidip ziraatteki macını izledim fln yoksa 24 yaşında adamım banane ali yavuzdan

Cocuk yıllardır hammadde :D gecen gun sıkıntıdan club african macını izleyeyim dedim orda da oynamış aradan 2 sene gecmis hala süre alsın diye bekliyoruz

Evet özel yeteneği yok belki naif bilekler fln ama
Birebirde fena değil, patlayıcı hızı var kaleye çok hızlı gidebiliyor ve en önemlisi fizik gücü cidden aşırı yüksek beni aşırı heyecanlandırıyor potansiyeli
Bu yüzden fanboyu olduğum cocugun, stada gidip ziraatteki macını izledim fln yoksa 24 yaşında adamım banane ali yavuzdan

Cocuk yıllardır hammadde :D gecen gun sıkıntıdan club african macını izleyeyim dedim orda da oynamış aradan 2 sene gecmis hala süre alsın diye bekliyoruz

ebu leheb yaşasa club africain taraftarı olurdu
bu maçta ne sövmüştüm heriflere :D

Şimdi taraftarda bir beklenti oldu ya acaba hoca bu beklenti altında ezilir mi acaba çekincesiyle mi oynatmıyor
Çünkü malum bizde bir genç futbolcu ilk maçında kötü oynadı mı hemen ''altyapıdan adam çıkmıyor yeaa '' şeklinde yorumlar gelir veya ''bu da tutmadı'' tarzında
Nihayetinde kendisini 3.forvet olarak belirlemesi bile iyi bir şey bence

Üst Alt