# Ali Yavuz Kol - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ali Yavuz Kol

Hala FT nin Ali Yavuz Kol'u oynatacağına inanan polyannalar var. Zorunluluğu olmazsa bir tane genç oyuncu oynatmaz FT. Kadroya genç oyuncu almalar falan hep göz boyama. Önce evlatları yiyecek, böyle ayda 2500'e oynayan oyuncuların eti budu ne ki maç başıları ne olacak. Bırak Ömer Bayram yesin, pastacı Leşçuk yesin. Kafa bu işte. Her hafta aynı bogdan değişiklikleri yapıyor Ftmiz.

Bence FT>Galatasaray. Öyle düşünmüyor musunuz lan? Savunanlar çıkın savunun hadi utanmadan. Haftalardır bas bas bağırıyor burdaki forumdaşlarımız, gerçek galatasaraylılar diyorum ben biatçılardan onları ayırmak için.
ozanı kaynatan mı oynattı kardeşim

hakeden alır formayı. MUĞDAT MUĞDAAT diye ağlıyordu burda herkes ama sonucu gördünüz. bende üzülüyorum forma giymemelerine anlayamıyorum bu durumu

Olan böyle genclere oluyor misal bu forvet kardesimiz maicon girince ne düsünmüstür? Maicon bir stoper olarak benden daha iyi bir forvet olmasi gerek ki hoca onu oyuna aldi. Siz bu durumda eger cidden oynayip para kazanmak istiyorsaniz takimda kalirmiydiniz?

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yahu soylemeyeyim soylemeyeyim diyorum da bu cocugun oynamamasi abartiliyor

Ben sizler gibi bu sene takim kotu gidince degil iki yildir dalga gectiginiz Sergen bu isimleri yazarken izliyordum, altyapimizda en begendigim futbolculardan biri Ali Yavuz ama yas olarak cok genc ve gelisiminin hala erken evrelerinde

Islak ruyasi altyapi topcularini oynatmak olan hocalar bile 17 yasindaki cocuklari oynatmadan once 100 kere dusunurler. Bu cocugun psikolojisini, taraftarla iliskisini, ogrenme surecini, egosunu, calisma motivasyonunu, is ahlakini ve bunun gibi pek cok faktoru gozetmek gerek.

Kendisi elbette sans bulacaktir tipki Ozan gibi cunku ciddi manada goze batiyor. Ben asil su anda iki yildir istatistigi super olan Ahmet Sivri neden sans bulamiyor bunu anlamiyorum. Yas ve gelisim olarak oynamasinin tam zamani.

Ben sizler gibi bu sene takim kotu gidince degil iki yildir dalga gectiginiz Sergen bu isimleri yazarken izliyordum, altyapimizda en begendigim futbolculardan biri Ali Yavuz ama yas olarak cok genc ve gelisiminin hala erken evrelerinde

Islak ruyasi altyapi topcularini oynatmak olan hocalar bile 17 yasindaki cocuklari oynatmadan once 100 kere dusunurler. Bu cocugun psikolojisini, taraftarla iliskisini, ogrenme surecini, egosunu, calisma motivasyonunu, is ahlakini ve bunun gibi pek cok faktoru gozetmek gerek.

Kendisi elbette sans bulacaktir tipki Ozan gibi cunku ciddi manada goze batiyor. Ben asil su anda iki yildir istatistigi super olan Ahmet Sivri neden sans bulamiyor bunu anlamiyorum. Yas ve gelisim olarak oynamasinin tam zamani.

Gecen seneden beri takip ediyorum bende*

Ahmet sivrinin oynatilmama olayi bence ya fiziki olarak yetersizligi
Yada bizim bilmedigimiz bir disiplin olayi baska birsey gelmiyor aklima

Oynamış oynamamış çok önemli değil de Eren oynuyor Sinan oynuyor biri sakatlanıyor öteki oynuyor ikisi de bas basbağırıyor yapamıyoruz diye çözüm aranmıyor sorun bu aslında yoksa Ahmet, Mehmet değil sorun gerekirse forvetsiz çık farklı şeyler dene.

yaaaa ne guzel koydun lafı benim yerime sagolasın.şu genclerin karakterine kadar az çok takip eden,bilen biriyim ama fatih hoca ali yavuzu,atalayı vs ozanın o yetersiz abilerinin hatalarını örttügü o yetersiz takıma sokup kurtlar sofarası olan taraftarın önüne atmayarak güzel iş yaptı.

olay yersizlik, zamansizlik vs degil genc oyuncunun hadi bugun maca sen cikiyorsun diye kazanılmayacagini bizde biliyoruz.
Milletin tepkisini hala anlayamamks olmaniz enteresan bakin dk 88 diyorum.
Mac bitmis kaybedilmis veya 2-0 falan öndesin yedekten mariano-selcuk giriyorsa bunun hocanin gencleri yem etmemek icin harcamasi gibi absurt savunmayla alakasi yok.
Bugun yoklukta bile sonradan oyuna sokulmayan adamlar yarın takim full oldugunda yeni transferler geldiginde hiç tercih edilmeyecek bu görülmeyecek birsey degil yahu.

Bakın onde oldugumuz maçta oyunu koruyalim diye veyahut bersbaberlik durumlarinda kurtarici diye oyuna aldigimiz adamlar omer-selcuk-mariano-linnes-maicon oyuna girdiginde takımın durumunun daha kötü olup kac kerr puan kaybı yaşadığımız ortada savunmayin şu adamı bu konuda.

80de oyuna girip selcugun yaptigi neyi celil yapamaz. Bunu terim dahil çıksın mantıklı açıklasın bir daha eleştirmeyeyim. Selcuk girdikten sonra kac mac kazanmisiz kac kere skor degismis.
Şu konuda terimin bildigi birsey var diye konusmaniz hakketten hayret verici.

olay yersizlik, zamansizlik vs degil genc oyuncunun hadi bugun maca sen cikiyorsun diye kazanılmayacagini bizde biliyoruz.
Mac bitmis kaybedilmis veya 2-0 falan öndesin yedekten mariano-selcuk giriyorsa bunun hocanin gencleri yem etmemek icin harcamasi gibi absurt savunmayla alakasi yok.
Bugun yoklukta bile sonradan oyuna sokulmayan adamlar yarın takim full oldugunda yeni transferler geldiginde hiç tercih edilmeyecek bu görülmeyecek birsey degil yahu.

Bakın onde oldugumuz maçta oyunu koruyalim diye veyahut bersbaberlik durumlarinda kurtarici diye oyuna aldigimiz adamlar omer-selcuk-mariano-linnes-maicon oyuna girdiginde takımın durumunun daha kötü olup kac kerr puan kaybı yaşadığımız ortada savunmayin şu adamı bu konuda.

80de oyuna girip selcugun yaptigi neyi celil yapamaz. Bunu terim dahil çıksın mantıklı açıklasın bir daha eleştirmeyeyim. Selcuk girdikten sonra kac mac kazanmisiz kac kere skor degismis.
celil ve yunus çöp ilan edildi keçiörengücü maçında

Kupa macinda ilk 11 de cikmis olsaydi en azindan herkes görürdü ne yapabiliyor diye,merak etmeyin kimseye de yem olmazdi, taraftar olarak ok ilk 11 cikti denendi daha hazir degil düsüncesi olusurdu iyi oynamasaydi, ama sen hic süre vermedin zaman taraftar eren yerine bu arkadas neden hic oynatilmiyor diyecek. ve denildi gibi devre arasi bir kac transfer yapilirsa ozaman zaten bir daha sans bulamiyacaklar belki biraz kupa maclarinda süre alirlar. ozaman da bu gecnlerin koca bir yili cöpe gitmis olacak.

Sinan da aynisi olmadimi? ara sira a takimda sans verildi sonra gözden düstü ve sirf kupalarda cikti oynadi, ordada parlayinca geri takima cagrildi ama belki bu süre okadar uzun sürdüki futbolcu kendini birdaha gelistirmeye gerek duymadi veya kendini saldi, sonucta gözden düstü an kiralik gönderilmis olsaydi ve gitti takimda düzenli oynasaydi belki bam baska bir sinan karsimizda olurdu.

Bu gencler bu sezon okadar eksik oldu halde sans bulamasa bir daha nerde nasil sans bulacak? Fatih Terim daha iyisi biliyor demekle olmuyor bu isler. oynatmiyacaksan ve suan icin a takimi icin yetersiz buluyorsan neden kiralik gönderilmiyor bu gencler düzenli oyniyabilecegi bir takima?

Ne edilirse edilsin bu cucuklari bu dedigim dakikalardaki degisikliklere tercih ettik mi etmedikmi önemli olan şu anda bu. Taraftar dahil herkese ayar veren adam bu.

Ayrıca begenilip begenilmemek ayri bir nokta. Hazırda bekleyip aha sizin gencler bakın terime salliyorsunuz diye pusuya yatmış terimşörler tabiki olacak. Yunus celil olmaz ahmet olur atalay olur sırayla dakika verilir.
Ne edilirse edilsin bu cucuklari bu dedigim dakikalardaki degisikliklere tercih ettik mi etmedikmi önemli olan şu anda bu. Taraftar dahil herkese ayar veren adam bu.

Ayrıca begenilip begenilmemek ayri bir nokta. Hazırda bekleyip aha sizin gencler bakın terime salliyorsunuz diye pusuya yatmış terimşörler tabiki olacak. Yunus celil olmaz ahmet olur atalay olur sırayla dakika verilir.

ahahha : ) ya abi birileri terimci olmak zorunda,bu genclerin şans bulacagını herkes biliyo bence.fatih terim ozana nasıl şans verdi peki?yaz kampında ozandan bahsederken ve ozana şans verecegi belliyken nerdeydi terimci olmayanlar?fatih terim ozanı oynatmasa haberiniz mi olacaktı?hayır.bişeyler var demekki bizim bilmediğimiz,kokusu cıkar yakında.sabırlı olun.

yunus ve celil kayseri maçında oynadılar.yenimalatya macında skor 2-0 ken yunus sans buldu,bulmadı degil ama süre azdı.aynı yunus porto macında oynadı az da olsa.

hiç şans bulmadılar demek saçma.yarım dönemde donkla,rodrigues gibi ayarsızla bizi şampiyon yapmış adamı yerin dibine sokamam kusra bakmayın.o kadar u dönüşleri yaşayan biri değilim.fırıldak hiç değilim.hakem hataları,tff ve yönetim bu noktada olmamızda baş sucludur.terimi forvetsiz stopersiz bırakanlar sucludur.terime kızacagımız tek nokta gencler işte.

ben fatih terimi en iyi dönemimizde eleştirdim,küfürler ettim milli takım olayı cıkınca sinirlenip gaza gelip.kötü zamanlarda yanındayım ama.

aydın yılmazı bile kısa süre adam eden fatih terim yine mucizeler yaratır.sakin olun

Üst Alt