# Aliaksandr Paŭlavič Hleb


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar ilk mesajım ve size bomba bir transfer haberini vermek istiyorum. Sözleşme 3 senelik. 8.5 Milyon€ bonservis ve 2.5 milyon€ alacağı ücret.İsim:Alexandr HlebSalı günü açıklanacak. Çarşamba günü Türkiye' ye geliyor. Kaynak görüşmelerin yapıldığı otelin yöneticisi.Yönetici Notu : Hleb hakkında yorum yapın lütfen.
 
Cevap: Yönetimden süper Bomba!Bu rakam bizim için çok yüksek. Pek inandırıcı değil. Ayrıca kaynağın nedir?
 
Cevap: Yönetimden süper Bomba!Arkadaşlar ilk mesajım ve size bomba bir transfer haberini vermek istiyorum. Sözleşme 3 senelik. 8.5 Milyon€ bonservis ve 2.5 milyon€ alacağı ücret.İsim:Alexandr HlebSalı günü açıklanacak. Çarşamba günü Türkiye' ye geliyor. Kaynak görüşmelerin yapıldığı otelin yöneticisi.ÇILDIRIN ULAN!!!!!!!!!!!!!!!!!:f50:H.g. aramiza arkadas ve ilk mesajina kurban da .Otelin yoneticisi de mi odaya alinmis gorusme yapilirken.
 
Cevap: Yönetimden süper Bomba!görüşmelerin yapıldığı otelin yöneticisi gitmiş konuşmuş mu hleb ve bizim yöneticilerle de bu kadar detayı öğrenmiş ? :D
 
Cevap: # Aliaksandr Paŭlavič HlebEvet Ben Hleb ismini duymuştum... Hatta Rijkaard'la beraber getirecekler falan diyorlardı... İnş. Doğrudur...
 
Cevap: # Aliaksandr Paŭlavič HlebVallaha inanmak çok güç olsada hadi inşallah diyelim.2 senedir çok istediğim bir isim.
 
Cevap: # Aliaksandr Paŭlavič HlebOtelden rezervasyonu Hleb adına mı yaptırmışlar? :)-Alo, Hayri abi bize iki kişilik bir oda.

-Kimin adına yapıyım rezervasyonu?

-Eee, Hleb adına yap.Bilirsin yahu şu Barca'lı çocuk:D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt