Üye Görüşü - Alın Satılık Liginizi de Satılık Medyanızı da Başınıza Çalın - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Alın Satılık Liginizi de Satılık Medyanızı da Başınıza Çalın

Ülkenin hiç bir yerinde adalet kavramı diye birşey yok tamamen pisliğe batmış durumda ülke, çok acayip geliyor bana bu ülkede yaşamak yoruyor beni. Katı kararlar almam gerekli sanırım artık hayatımda bu böyle gitmez adamın ömrü kısalır bu ülkede yazık gerçekten çok yazık.

bu yoruma like verdim, sonra düşündüm bu yoruma like vermek hafif kalır. Bastım kalbi.

Şu düşünceyi hissetmeyen genç kaldı mı bu ülkede? mutual sense dedikleri şeyden var türk gençlerinde. Herkesin ülke hakkında içinden geçenler aynı. Aynılarını ben de düşünüyorum. Avrupa bize imkansız artık. Avrupa dışında nereye kaçıp da kurtuluruz bilemiyorum. Umarım Galatasaray da Bulgar ya da Yunan ligine taşınır. Komple tanrı tarafından lanetlenmiş bu topraklardan kurtulmamız gerek.

Yoksa kalanlara da buranın laneti bulaşacak ve dediğin gibi burada yaşayarak başları beladan kurtulmayacak. Bazen ilginç düşünceler sarıyor beni. Doğmadan öncesini nasıl hatırlamıyoruz, acaba öncesinde bir yaşamımız vardı da, doğmadan önce yargılanıp cehenneme mi gönderildik acaba? Türkiye başka bir evrende işlediğimiz suçların günahı mıydı? Türkiye'den isviçreye kaçabilenler, din kitaplarında söylendiği gibi cehennemde cezasını çekip nihayetinde cennete giden kesim mi ve burada kalanlar cehennemde ebedi kalacak kişiler mi? Cehennemde ölüp ölüp tekrar yanacaksınız dediği de öldükten sonra yeni bir bedenle eskisini hatırlamayacak şekilde kötü bir coğrafyada doğmak mıdır? belki şuan yaşadığımız hayat 500. bedenimizdeki hayatımızdır.

Buradan kurtuluş yok, değil kurtulmak yurtdışına gezmeye bile çıkabileceğimi sanmıyorum. Önceki hayatımda ne kadar aşağılık suçlar işlediysem buradan kurtulamadım. Burada iyi bir insan olabilirsem umarım bir dahaki hayatımda modern olmayan afganistanda ya da modern olan afganistan yani türkiyede doğmam

Fenere göre fener doğranıyor
Beşiktaşa göre beşiktaş doğranıyor
Bize göre biz doğranıyoruz.
Algı diye var arkadaşım sebebi bu. Bize göre onlara göre diye bisey yok bilimsel gerçekler var. Açarsın pozisyonu izlersin. Sana bir kaçını hatirlatiyim. Kayseri maçını açıp izleyen herkes görecek neler olduğunu. Giresun maçı. Alanya maçı. Kasimpasa maçı en son Konya maçı. Kazandığımız maçlarda verilmeyen penaltilarimiz. Şimdi dersin ki herkese yapılıyor değil işte. Biz maçları var olmadan yada aleyhimize çalışıyor gibi oynuyoruz. Senin maçında verilmeyen kirmizlar fenerin maçında fenerin rakiplerine veriliyor. Sana verilmeyen penaltılar yine fenere veriliyor. Kendini yere atan herkes için beş saat var inceliyor fener maçlarında. Senin maçında yayıncı kuruluş dahi pozisyonu göstermiyor. Kazandığında da ayni hikaye kaybettiğinde de. Rakibinin bir maçında ceza sahasi dışında olan pozisyon var tarafından penaltı olarak verildi. Seninde sivas maçında saçma sapan bir offise olayı oldu ki olmasa da hicbirsey değişmedi. Tek lehine hata bu zaten. O hakemlerde düdüğü asıldı. Bu şartlar altında istersen Dünyanın en güçlü takımını kur. Ne olcak ki. Kime göre neye göre değil. açıp izleyen herkes çok net görüyor herseyi. Bizim kötü oynamamız bizi bağlar ama hakem hakkını yiyemez bu ayrı konu. Kötü oynayacaksın bazen tabikide. Hakem var düzgün mac yönetse kötü oynamana rağmen kazanırsın. 40 maçın hepsinde iyi olamazsın. Sampiyon bu sekilde cekisirken zaten kötüyken kazanmaya göre belirleniyor. Rakibin kötü top oynarken en az 5-6 maçını hakem sayesinde kazaniyor. Yetmezmiş gibi rakibe kırmızı kartlık gir bisey yok. At kendini faul at kendini penaltı. Bunlara senin için el veriyor mu?

Ülkenin hiç bir yerinde adalet kavramı diye birşey yok tamamen pisliğe batmış durumda ülke, çok acayip geliyor bana bu ülkede yaşamak yoruyor beni. Katı kararlar almam gerekli sanırım artık hayatımda bu böyle gitmez adamın ömrü kısalır bu ülkede yazık gerçekten çok yazık.
Yaw oyun oynuyorum online. Benim yaş orta. Geliyor 19-24 Yaş arası gençler. Mic var oyunda konuşuyorsun da. Çocuk diyo abi valla ölmek istiyorum. Hayattan hiçbir zevk almıyorum. Noldu diyorum malum şeyleri anlatıyor. Genç nüfus varya bizim genç nüfusumuz bitmiş bitirmişler. Çocuklarda yaşama sevinci bırakmamışlar. Bu gençleri kazanmak gerekiyor. Eskiler bize yapacağını yaptı bizi şunların eline attılar. Dusuncelerimi bile yazamıyorum hakkımda soruşturma başlar diye korktuğum için. İşte böyle bir haldeyiz...
Daha fazla yazmiyim bu konu hakkında. Geliyorum futbol izliycem biraz stress aticam yok hakemi yok lalesi. Kimse bunlara soruşturma açmaz herkes halinden memnun. Rezil bir durumdayız. Şu şeyler orta ölçekli bir Avrupa ülkesinde olsun yer yerinden oynar. Biz sağır dilsiz gormez olmuşuz... hicbirseyimiz düzgün kalmadı.

Algı diye var arkadaşım sebebi bu. Bize göre onlara göre diye bisey yok bilimsel gerçekler var. Açarsın pozisyonu izlersin. Sana bir kaçını hatirlatiyim. Kayseri maçını açıp izleyen herkes görecek neler olduğunu. Giresun maçı. Alanya maçı. Kasimpasa maçı en son Konya maçı. Kazandığımız maçlarda verilmeyen penaltilarimiz. Şimdi dersin ki herkese yapılıyor değil işte. Biz maçları var olmadan yada aleyhimize çalışıyor gibi oynuyoruz. Senin maçında verilmeyen kirmizlar fenerin maçında fenerin rakiplerine veriliyor. Sana verilmeyen penaltılar yine fenere veriliyor. Kendini yere atan herkes için beş saat var inceliyor fener maçlarında. Senin maçında yayıncı kuruluş dahi pozisyonu göstermiyor. Kazandığında da ayni hikaye kaybettiğinde de. Rakibinin bir maçında ceza sahasi dışında olan pozisyon var tarafından penaltı olarak verildi. Seninde sivas maçında saçma sapan bir offise olayı oldu ki olmasa da hicbirsey değişmedi. Tek lehine hata bu zaten. O hakemlerde düdüğü asıldı. Bu şartlar altında istersen Dünyanın en güçlü takımını kur. Ne olcak ki. Kime göre neye göre değil. açıp izleyen herkes çok net görüyor herseyi. Bizim kötü oynamamız bizi bağlar ama hakem hakkını yiyemez bu ayrı konu. Kötü oynayacaksın bazen tabikide. Hakem var düzgün mac yönetse kötü oynamana rağmen kazanırsın. 40 maçın hepsinde iyi olamazsın. Sampiyon bu sekilde cekisirken zaten kötüyken kazanmaya göre belirleniyor. Rakibin kötü top oynarken en az 5-6 maçını hakem sayesinde kazaniyor. Yetmezmiş gibi rakibe kırmızı kartlık gir bisey yok. At kendini faul at kendini penaltı. Bunlara senin için el veriyor mu?
Olanların hepsinin farkındayım senelerdir bir maç kaçırmadım. Son bir kaç senedir özellikle önümüzü kesmeye çalışıyorlar. Ama benim demek istediğim mesala git bir fenerliye yada beşiktaşlıya sor onlarda tam aynısını der önümüzü kesmeye çalışıyorlar derler

Hakemler ahlaksız, ligin boyu uzatılmaya çalışılıyor. Bu hafta bizi doğradılar Feneri ittirdiler. Puan farkı azalınca normale dönerler, bizi rahat bırakırlar. Feneri şampiyon yapmaya güçleri yetmez belki ama ligin boyutunu gayet güzel uzatıyorlar. Sezon başından beri adil hakem yönetimleri olsa 2-3 maça şampiyonluğumuzu ilan edebilirdik belki de. Tat kalmadı.

Hakemler ahlaksız, ligin boyu uzatılmaya çalışılıyor. Bu hafta bizi doğradılar Feneri ittirdiler. Puan farkı azalınca normale dönerler, bizi rahat bırakırlar. Feneri şampiyon yapmaya güçleri yetmez belki ama ligin boyutunu gayet güzel uzatıyorlar. Sezon başından beri adil hakem yönetimleri olsa 2-3 maça şampiyonluğumuzu ilan edebilirdik belki de. Tat kalmadı.
Keşke dediğiniz gibi sadece ligin boyutunu uzatsalar. Malesef kazın ayağı öyle değil. 3 günde fark 6 puan eridi. Şampiyonluğu açık açık bizden alıp malum camia'ya vermeye çalışıyorlar. Dediğin gibi olsa Lale Orta gibi fanatik loserbahçeli'yi kör göze parmak sokarcasına oraya getirmezlerdi. Normal MHK başkanı ile de ligin boyunu uzatabilirlerdi ama işte amaç bu değil..

Hala işin ciddiyetini kavrayamamışsınız. Adamlar işini şansa bırakmak istemiyor. Yalı Çocuğu bu senede şampiyon olamazsa gideceğini bildiği için tüm tuşlara basıyor. Bunu görmeniz lazım artık. Ligin boyu moyu kalmadı. Aleni olarak bir takımın kollandığı bir lig oynanıyor!

Olanların hepsinin farkındayım senelerdir bir maç kaçırmadım. Son bir kaç senedir özellikle önümüzü kesmeye çalışıyorlar. Ama benim demek istediğim mesala git bir fenerliye yada beşiktaşlıya sor onlarda tam aynısını der önümüzü kesmeye çalışıyorlar derler
Başka ne diyeceklerki başarısızlığını nasıl orteceksin. Birde su var. Medyada güzel algı kasiliyor. Bir diğer sebebide bizim maçlari izlemedikleri için sadece kendi sayfalarını ve medyayi takip ettikleri icin işte bu dediğim algıya otomatik inanıyorlar. Çoğu sadece kendi maçını izliyo. Ve aşırı taraflı bakıyorlar olaylara. Bizim taraftarda bak senin gibi olaya bakan bir sürü insan var. (ki bence bakis acinda yanlışlıklar var) Onlarla farkımız bu. Bizim taraftar hakem dogramis diyoki takimda oynamadı. Düşün böyle taraftarımız var. Ne bjkli ne fenerli yarisin içindeyken olaya böyle bakmıyo. Havlu attıktan sonra öz eleştiriye basliyolar

Üst Alt