Allah Kerim, Fatih Terim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Allah Kerim, Fatih Terim

Sen üzerine alındıysan bende değil sende sıkıntı var git tuttugun takımı sorgula. Senin gibi bebeler elimizden yeteri kadar geçti git tuttuğun takımla ilgilen. 2 defa yazdım anlamışsındır kafan azıcık basıyorsa.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben tuttuğum takımı sorgularım sıkıntı yok ama tuttuğumuz tek şey takım olsun ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Woouuww
Kişiler üzerinden insanların Galatasaraylılığını sorgulayan angutlar görüyorum.Ne yalan söyleyim,bu tipleri görmek şaşırtıyor doğrusu.

Woouuww
Kişiler üzerinden insanların Galatasaraylılığını sorgulayan angutlar görüyorum.Ne yalan söyleyim,bu tipleri görmek şaşırtıyor doğrusu.

yahu ben böyle tipleri biliyorum bunlar kraldan çok kralcı her ortamda güç sahiplerini şakşaklayan popülist tipler güzel ülkemizde çok var bunlardan alışık olmadığımız bir durum değil aslında :D

Galatasaray sevgisini kanıtlamak için Yıllık 120000 dolar gibi ücreti kabul etsin ya çektirsin gitsin evinde otursun.

Fatih Terim'e düşmanlık derecesinde hareket eden renktaşlar bu başlıkta yada forumda ne arıyorlar onların adresi belli Antu.com - Fenerbahce Taraftarının Resmi Sitesi

Hain TFF ye gidip Y. Demirörenin elini öptüğü gün bir çok taraftar için Bitmiştir. Galatasaray F. terim değildir onun çiftliği hiç değildir. milli takımı reddedip GALATASARAY'da kalmalıydı. Eleman denmesine alınan burnu büyüğün tekidir o...

Üst Alt