Allahyar Sayyadmanesh, Galatasaray Yolunda! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Allahyar Sayyadmanesh, Galatasaray Yolunda!

Ülkemizden bi yol olmayacağını anlayan alt yapımız ulusal çalışıyor;

13.png
Mutlu Aksu Doğan (17)
124.png
Sunday Alimi (18)
15px-Flag_of_the_Turkish_Republic_of_Northern_Cyprus.svg.png
Ahmet Sivri (18)
71.png
Allahyar Sayyadmanesh (16)

Ülkemizden bi yol olmayacağını anlayan alt yapımız ulusal çalışıyor;

13.png
Mutlu Aksu Doğan (17)
124.png
Sunday Alimi (18)
15px-Flag_of_the_Turkish_Republic_of_Northern_Cyprus.svg.png
Ahmet Sivri (18)
71.png
Allahyar Sayyadmanesh (16)

bu arkadaşların tc vatandaşlığına geçirilme olasılığı?
bir de bildiğim kadarıyla 2. vatandaşlık için burada 6 yıl gibi bir süreyi tamamlaması gerekiyordu

Uğur KarakullukçuOnaylanmış hesap @ukarakullukcu 10 dk.10 dakika önceDaha fazla

Galatasaray, Allahyar'ın menajeri henüz FIFA izin süreci tamamlanmadan açıklama yaptığı için transferden vazgeçti... Genç oyuncu için FIFA izni zorlu bir süreç, kulüp haklı.

Uğur KarakullukçuOnaylanmış hesap @ukarakullukcu 8 dk.8 dakika önceDaha fazla

Emrah Bayraktar'ın bu transfer için çok uğraştığını biliyorum. Her zaman diyorum, menajer adamı vezir de eder, rezil de... Çocuğa yazık oldu.

Gökay Akpınar‏ @gokayakpinar
Dünya Kupasında fazlasıyla dikkat çekmişti. Biraz yaş konusunda şüphe olsada uygun bir maliyet ile iyi bir transfer olabileceğine inanıyorum.
Teknik özelliklerinin yanında benim en dikkatimi çeken özelliği ön alandaki mücadele gücüydü diyebilirim. Top rakipteyken oyun konsantrasyonu yüksek, fiziki mücadeleden kaçmayan bir oyuncu. İyi bir takipçi ve fırsatçılığı ile de dikkat çekti. Yaşı için fizik gücü zaten iyi ama bunun yanında hızlı ve adam eksiltme özelliğinede sahip. Zaman zaman tercih hataları olsada iyide bir bitirici. Kendinini yanı sıra arkadaşlarına gerek indirdiği toplar gerekse de kenardan getirdiği toplarla pozisyon hazırlayabilen bir oyuncu. Özel yetenek seviyesi tartışılabilir ama bizim ülke futboluna uyacak tarzda bir oyun yapısı var. Bu turnuva özelinde gidip Avrupa ülkelerinden adam getiremeyeceğine, D.Lainez, Kubo, Nakamura, E.Ayiah türevi isimleri bize yedirmeyeceklerine göre uygun bir transfer olabilir. Sadece yaşı nedeniyle (18 yaş altı) bu tip isimlerin uluslararası transferi için şartlar nasıl gelişir iyi bir bilene sormak lazım.

Üst Alt