Allahyar Sayyadmanesh Resmen Hull City'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Allahyar Sayyadmanesh Resmen Hull City'de

Arena'da Galatasaray taraftarı tarafından ıslıklanan Guendouzi değil mi bu abi :D
Gece gece 2000-2001 senesi maçlarına daldım, malum başka bir konuda Adem beye laf anlatmaya çalışırken donelerle geleyim diye maç izliyordum. Türkiye kupası yarı final maçında penaltılarda çekmişler. Rambo okanın gençliği sanırsam. o zamanlar daha insana benziyormuş:rolleyes:

Adamlar olayi asmis, biz nigdespora oyuncu gönderirkene fener hull citye gönderiyor. Birde sözde para kasanip rahatliyor.

UEFA bu tarz kata kulli işlere nasıl müsade ediyor anlamış değilim. Allahyar 5 m euro ise farzı misal Kerem 135 m euro olması gerekir. Ulan yine patlayacaksınız ama ne zaman şikeci mahluklar sizi.

hull citynin 30 milyon euro olmasida ayri bi skandal, ingiltere liglerinin nekadar para getirdigi ortadayken adam onu galibiyetlerle yayin gelirleriyle bi kac ayda geri alir. 30 milyon euro degil 1 milyar euro olsa anca inanirim.

Basima birsey gelmiyecekse, Allahyar ukranyada kendine baya baya gelistirdi bu arada.

20 yasinda bir potasiyel bir forvet icin, 5m euro okadar ucuk bir rakam degi.

Fenerbahçe'den transferle ilgili olarak, "Futbolcumuz Allahyar Sayyadmanesh, sezon sonuna kadar Championship takımlarından Hull City’e kiralanmıştır.

Resmi imzaları bugün atılıp transfer süreci tamamlanmış olan sporcumuza başarılar diliyoruz." açıklaması yapıldı

Acun Ilıcalı, Fenerbahçe'den Hull City'e transfer ettiği oyuncular için ödenen rakamları açıkladı.

Ozan Tufan: 3 milyon euro

Allahyar Sayyadmanesh: 4.5 milyon euro + sonraki satıştan yüzde 50 pay

Öte yandan Acun Ilıcalı, "Ortaya koymak istediğim projeler sonucunda Hull City'nin maçlarını TV8'den yayınlama kararı aldık." dedi.

Acun Ilıcalı, Fenerbahçe'den Hull City'e transfer ettiği oyuncular için ödenen rakamları açıkladı.

Ozan Tufan: 3 milyon euro

Allahyar Sayyadmanesh: 4.5 milyon euro + sonraki satıştan yüzde 50 pay

Öte yandan Acun Ilıcalı, "Ortaya koymak istediğim projeler sonucunda Hull City'nin maçlarını TV8'den yayınlama kararı aldık." dedi.
Şikeci diyince kızıyorlar

tam bir fb neferi acun , adam 6 ay kıçını yırttı dominiğe uçtu kerizleri sms le tokatladı o tüm emekleri şimdi fenere harcıyor inanılmaz bizim camiayı komple topla nef sahibi dısında acunun çeyreği etmez

Belki ben yanlis gordum ama Hull City bunu ocak ayindan itibaren kiralik kullandi ve bu oyuncu 11 macta 1 gol bile atamayip neye dayanark bonservisini aliyorlar? Biz biliyoruzda, Hull City yonetimi, kulubu yada taraftarlari buna ne diyor? Bariz transfer sikesi tabii ama Hull City oyle kimsesiz bir kulub degil...

Üst Alt