GSC Scout - # Almamy Toure | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
363818.jpg

Monaco'da pek forma sansi bulamayan sag bek Almamy Toure, henüz 22 yasinda. 96 dogumlu,.

Sezon sonunda sözlesmesi bitecek olan oyuncuyu Mariano'yu bir sekilde paketledikten sonra transfer etmeliyiz.

Monaco'da cüzi bir ücrete karsi oynayan Toure bizim icin finansal anlamda kolay bir transfer olacaktir.

Simdiye kadar adindan pek söz ettiremedigi icin firsat transferi olabilir. 80 macta 6 gol 13 asistlik performans göstermis.​

Boyle oyuncular ancak hayal olur hayal, rizeli otobus sofuru ve makamlardan geri gelmeyen baskanla bunlar olmaz.

1. Guingamptan sag acik Marcos coco
2. Ayni Guingamptan santrafor Marcus thuram

genc, potansiyele yuksek oyuncular.

Mariano gibi ligin en iyi topcusu hazir fizik olarak da toplamisken ah vah demeye gerek yok

Ama evet fisek gibi bir genc sag bek bulmaliyiz yazin
Mariano sözlesmesi bitene kadar böyle oynayacaksa sorun yok elbette ama sezon sonu düsüse gecerse artik ülkesinden bir takima satilir bence.

Luyindama ve Marco transferleri ile genclesmeye dogru ilk adimi attigimizi düsünüyorum.

Bence sene sonunda Mariano veya Linnes ile yolları ayrılıp yerli bir sağ bek ile yola devam ederiz hatta Şener veya Kaan Ayhan ikilisinden birisini kadromuza katacağımızı ciddi ciddi düşünüyorum ...

Bence sene sonunda Mariano veya Linnes ile yolları ayrılıp yerli bir sağ bek ile yola devam ederiz hatta Şener veya Kaan Ayhan ikilisinden birisini kadromuza katacağımızı ciddi ciddi düşünüyorum ...
sener uzak dursun yav. 30 yasina geldi orta yapmayi ögrenemedi. daha islayi kesemeyen birinden söz ediyoruz. ayrica isla bizim mariano ve linnesten bile zayif oyuncu. linnes reisi hic bir yere birakmam.

Sener 29 yasinda reis gerek yok. Baris Alici'nin kardesi Kerim Alici olabilir, hic izlemedim ama yetenekli cocuk diyorlar

sener uzak dursun yav. 30 yasina geldi orta yapmayi ögrenemedi. daha islayi kesemeyen birinden söz ediyoruz. ayrica isla bizim mariano ve linnesten bile zayif oyuncu. linnes reisi hic bir yere birakmam.
Yok reis Mariano ve Linnes zaten STSL 'nin fersah fersah ilerisinde bu konuda kimse ile tartışmam bile. Ama 4 bekinin 3 tanesi birden yabancı olursa olmuyor mesela şimdi Donk ve Linnes kadro dışında kalacak büyük ihtimalle çoğu maçı tribünden izleyecekler Maicon 'un sözleşmesini askıya almak zorunda kalıyoruz

En azından 4 bek oyuncumuzun 2 tanesi kesinlikle yerli olmak zorunda mesela 4 tane kanat oyuncumuz olacaksa 2 tanesi yerli olmak zorunda. Yahu elimizde yerli olarak direk oynar diyebileceğimiz Emre var yedekten girecek bir Sinan var yedek kaleci İsmail Çipe var başka ? Semih-E.Taşdemir-Muğdat-Ömer Bayram filan takımın kapısından kolay kolay geçemeyecek adamar

Yazın kesinlikle iyi bir yerli operasyonu geçirmemiz lazım. Maicon yerine Luyindama 'nın bonservisi alınır, Belhanda satılır Savanier alınır belki bir de bütçe yaratabilirsek Trezeguet alınır Onyekuru döndükten sonra 2-3 tane kesin transfer yapılır ama geri kalan oyuncularımızın tamamını yerli direk Galatasaray seviyesinde iş yapabilecek adamlar almak zorundayız. Merih ve M.Zeki Çelik ikilisini çok isterdim ama ikisi de imkansız oldu artık mesela Ömer Toprak olabilir Emre Mor olabilir, Alper veya Şener olabilir İrfanCan, Kaan Ayhan hatta Oğuzhan veya G.Töre bile gelse şaşırmam

Reis inan şunların %95 'ini içime sinmeden yazıyorum ama yerli oyuncu kadromuzda bulundurmak zorundayız. Atalay-Abdussamed-Celil-Yunus-Gökay-Mustafa Kapı gibi gençleri ne kadar çok kullanabilir kadromuza katabilirsek katalım geri kalanı da artık yerli oyuncular ile tamamlamak zorundayız

Sener 29 yasinda reis gerek yok. Baris Alici'nin kardesi Kerim Alici olabilir, hic izlemedim ama yetenekli cocuk diyorlar
Reis inan bende içime sinerek yazmadım bu adamları ama yerli oyuncu bulundurmak zorundayız artık ha bunun adı Şener olur Kerim olur bilemem ama sürekli yabancı yabancı olmuyor

Mesela Linnes ve Donk 'u tribünde oturtacağız çoğu zaman, Maicon 'un lisansını askıya almak zorunda kaldık bu durum sıkıntılı

Üst Alt