Almanların 8 Yıllık Corona Virüsü Raporu Ortaya Çıktı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Almanların 8 Yıllık Corona Virüsü Raporu Ortaya Çıktı!

Cahil bir insan olarak yorum yapıyorum. Herkesin sorduğu soruları sormayacağım. Bu raporun 8 yıl önce yazıldığına dair kanıt nedir ? İnternet sitesindeki eklenme yılı diye bir cevap verirseniz g.tümle gülerim çünkü

Eski bi virüsün evrimlesmis hali zaten corona. Bu virüsün buralara kadar geleceğini tahmin etmek zor olmasa gerek. Haberde ufak tefek oynamalar da vardır. Olay bundan ibaret bence.

bilmiyorum kardeşim bana mantıklı gelmiyor nokta atışı olması
ha şu var Wuhanda ki dunyanın en büyük biyolojik labratuarı olması ile ilgilimi diyeceğim sanırım oda 3 veya 5 yıllık mazisi var
Üstat geçen yıl biz de benzer bir salgın yönetmeliği devreye almışız bence her ülkenin bu planı vardır.

Bazı noktalar net.

-Hayvandan insana geçecek.
-Mutasyonla insandan insana geçme özelliği kazanacak.
-Virüs insana bulaşınca insanda yaşamaya alışacak ve başlarda öldürücü etkileri olacak çünkü hayvanların bağışıklık sistemi bu bize yabancı olan virüslere alışık.

Raporun orijinaline göz gezdirip içerikte bunun olduğunu söyleyenler var.

Ben raporu inceledim.
Bir kere o 88 sayfanın içinde 50 sayfa başka doğal afetler var.
Sel gibi mesela.

Yeni Corona anca 100 ve 1000 yıl arası sonra çıkar demiş.
Almanya'ya gelişi direkt asyadan olacak demiş.
Almanya'nın kuzeyinde bir fuar şehrinde çıkacak demiş.

Sonrasında olacak şeyleri anlatmış.
Olacak şeyler zaten ilk Corona virüsü ile örtüşüyor.
Belirtilerde bir kaç yanlış var.

Bir de en önemlisi ekleme yapılmış gibi duruyor yazı.
Yani bir ana konu var sonra zamanla araya yazılar karışmış gibi duruyor.

Hem bu kadar yanlış var hem ekleme var hem de bariz bir şekilde 2012 de yazılmış gibi durmuyor.

Yani tarihini kesin olarak 2012 diyemeyiz.

Bence düzmece.

Bugün bir video gördüm.

Arkadaş sumak toptancısı galiba.

Gscimbom mobil

Üst Alt