Alpaslan Öztürk: "Galatasaray’a istendiğimi hissederek geldim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alpaslan Öztürk: "Galatasaray’a istendiğimi hissederek geldim"

1623428662895.png

Yeni transferlerimiz Alpaslan Öztürk, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda düzenlenen imza töreninde kendisini Galatasaray’a bağlayan imzayı attı. Başkanımız Mustafa Cengiz’in video konferans yöntemi ile katıldığı imza töreni, ikinci başkanımız Abdurrahim Albayrak ile yeni transferlerimiz Alpaslan Öztürk ve Aytaç Kara’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

Alpaslan Öztürk uzun yıllar Galatasaray forması giymeyi arzuladığını belirterek, “Hem Abdurrahim başkanıma hem Mustafa Cengiz başkanıma hem de camiaya teşekkür etmek istiyorum. Sosyal medyadan ve başkanlarımızdan gelen teveccüh ile burada istendiğimi hissederek geldim. Bu benim için çok önemliydi. Buraya gelmek, böyle büyük bir takıma gelmek hiçbir futbolcu için kolay değil. Allah nasip etti. Gerçekten büyük bir camiaya geldiğimin farkındayım. İnşallah enerjimle, yeteneğimle bu takıma çok şey katmaya geldim. Uzun süre boyunca inşallah Galatasaray forması giyer ve başkanımın da dediği gibi güzel günlere yürürüz.” şeklinde konuştu.

Ömer Bayram'i andiriyor. Insallah ondan iyi oynar. Yedek türk stoper olarak Semih Kaya ismini okumaktan gina gelmisti.

Karakterli, başarıya aç yerli oyunculara ihtiyacımız vardı.

Alpaslan bu açığı dolduracak oyunculardan

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt