# Alpaslan Öztürk - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O değil de zamanında Alpaslan’ın karısıyla Muslera takılıyordu. Hem de öyle böyle değil. Her hafta Arena’ya maça geliyordu.

Alpaslan bize nasıl geldi hala şaşkınım.

images

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Insan cidden hayret ediyor bu tür oyunculari biz neden aldik diye. Galatasarayin borcu bukadar olmasinin ana sebebi bu tür yanlis transferler. Yillarca hunharca sacma sapan oyunculara milyonlar ödedik, sirf rotasyon icin yillardir cöpleri doldurduk takima bunun gibi. Sonra neden borcumuz azalmiyor. Yillarca bu tür transferlere onay verenler utansin eserinden. Tarih bu yöneticileri tdleri asla affetmiyecek.

Soyle 2.lig seviyesindeki adamlari transfer edip tonla para verip bir de koskoca camiayi agizlarina dusuruyosunuz. Bu adamin ne isi var gs'de? Saka gibi. Bunun gibi onlarca yuzlerce ornek var.

Herifi sevmeye başladım. En azından Muslera gibi numara yapmıyor.

Her çocuk doğduğunda tonla masraf girip fotoğraf çekmiyor herif.

12 yıldır evliyim evliliğimiz boyunca amcam, teyzelerim ve yeğenlerim hepsiyle dalga geçip şakalar yaptım hanımda bana katılıp kıkır güldü. Dün ilk kez onun dayısıyla ilgili şaka yaptım küplere bindi.

Ne bu çifte standart. Bravo sana Alparslan

Üst Alt