alpay asma - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

alpay asma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anadan üryan hatun resmi attığın için normal.

taktiği sana istedim.
Tamam ama o zaman bilmiyordum ve uyardıktan sonra atmadım sonra tamamen bikinili amy'i paylaştım başlıktan attınız hiç de anadan üryan değildi gayet kapalıydı amy taşıyordu sadece...Neyse allahtan maliki değiliz yoksa iki yakamız bir araya gelmezdi :) Latife tabii ki islam tektir ve yedi kebahirden uzak durduğun müddetçe sıkıntı yok rileeeeeaaaakkkkkssss

Tamam ama o zaman bilmiyordum ve uyardıktan sonra atmadım sonra tamamen bikinili amy'i paylaştım başlıktan attınız hiç de anadan üryan değildi gayet kapalıydı amy taşıyordu sadece...Neyse allahtan maliki değiliz yoksa iki yakamız bir araya gelmezdi :) Latife tabii ki islam tektir ve yedi kebahirden uzak durduğun müddetçe sıkıntı yok rileeeeeaaaakkkkkssss

içinizde bastırılmış bir sapıklık dürtüsü var sizin. Bu tarz örnekleriniz var mı ?***

Alpay burada kripto takilirken ben de

Zeytin yagli yiyemem aman, basma da fistan giyemem aman, basma da fistan giyemem aman

demistim ama kimse like vermemisti.

Vay be adam Admin idi, saraylarda yaşıyor ekmeğine yağ ve bal sürüyordu ama şimdi başını sokacak bir çadırı bile kalmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt