alpay asma - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

alpay asma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir gün yeter uleyn deyip keramettin e girişecek o zaman keramettin gözyaşlarıyla çekirge işte şimdi usta oldun deyip onu bağrına basıcak

Yada sahaya atlayıp hakemi kovalayabilir olabilir evet

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Namik bu sitede acik konusmak gerekirse baslarda en antipati duydugum kisiydi , fakat 2 sene icinde ya o degisti ya da ben yanlis dusundugumu anladim ve acik ara 1 numaram ..

Enteresan bir sekilde ikinci bakis acimin cok degistigi adam da musap . Ya baskasi yazmaya basladi onun hesabindan , ya da apayri biri oldu .. resmen sihirli degnek degmis gibi

Benzer bir durum muhterem kenanda olmustu . 3 unun de pozitif yonde olmasi cok iyi oldu

Kimseye normal tartisma yontemine gectiginde onyargimiz , gecmis muhasebemiz olmaz

Bir gün yeter uleyn deyip keramettin e girişecek o zaman keramettin gözyaşlarıyla çekirge işte şimdi usta oldun deyip onu bağrına basıcak

Yada sahaya atlayıp hakemi kovalayabilir olabilir evet

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Keramettini tek yumrukta yere serecegine olan inancimiz tam.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

O biraz zor ama ters bir aparkat yada dirsek beklerim alpaydan

Yalnız köşeye sıkıştırılırsa 10kaplan gücüne ulaşıyor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bu adam olmasa keramullah bi hiç ya
adalet bilgi sabır sükunet saygı tevazu insanıkamil... her şey bu adamda. ha ama ne? popi değil, kendini keramettin gibi parlatamamış. zaten böyle adamların sorunu da budur. keşfedilememeleri, zor keşfedilmeleri. ama elhamdülillah statta 1-2 kere görmemle işi çözdüm, bu adam çokkkk büyük biri.

adalet bilgi sabır sükunet saygı tevazu insanıkamil... her şey bu adamda. ha ama ne? popi değil, kendini keramettin gibi parlatamamış. zaten böyle adamların sorunu da budur. keşfedilememeleri, zor keşfedilmeleri. ama elhamdülillah statta 1-2 kere görmemle işi çözdüm, bu adam çokkkk büyük biri.

(y)(y)(y) showmen degil ozetle

bizim gibi mazlumların admiri adam gibi adam first class insan ALPAY ASMA

AJLlDp0bzr5KV4OuxEDnstOdH6_GQTQP9oIxQoJXzA=s900-mo-c-c0xffffffff-rj-k-no

@Alpay Asma kardeşime buradan barış elimi uzatıyorum...

Kendisiyle çok güzel bir hukukumuz vardı ta ki kendisinin gsbaskette yazdığını fark edene kadar...Ben de hukukumuza binaen yapmış olduğum bütçe tahminin tutmasına rağmen atıyor denip şutlandığım ve sonrasında neredeyse nokta atışı isabeti çıkınca şu ekran görüntüsüyle beraber kendisine rica ettim belirtmesini gsbasket forumunda...Kendisinden herhangi bir cevap gelmeyince ben de kendisini herhalde bir alfaya denk geldik deyip bir daha rahatsız etmedim...

GSBASKET KADIN TAKIM BÜTÇESİ.jpg

Ta ki renktaşlar fotoğraflarını paylaşınca...Bir de baktım ki Alpay'ın temiz yüzü...Bir an afalladım ve gayri ihtiyari gülme içerikli post attım...Ama şaşırdığım için tamamıyla benzerini hanife kız çıkınca yahut ersin parlak bir kardeş çıkınca da yapmıştım...Kesinlikle art niyet yoktu...

Garip bir şekilde Alpay bundan alındı ve ben de çok temiz yüzlüsün üstat beklemiyordum avatarın senin tam tersin dr.jeykll-mr.hyde dikotomisinde misin dedim tepki verince takıldım ben de tokatlama mevzusu orada çıktı ama ben kendisine kırılmadım...Daha sonra durduk yere sataşmaya başladı ribery mevzusunda filan ben de başlık filan açtım sonra durulduk falan filan...

Ama alpayın alınganlığı devam etti...Ta ki düne kadar...En son yine dün eften püften bana bulaştı...Ben de bu sabah tamamen tesadüf asmr videosu atarken genç bir çocuğa denk geldim onu birden alpaya benzetip görsellerini paylaştım bu başlıkta...Daha sonra mesai başlamasına rağmen acaba gerçekten tipi nasıldı alpayın diye internetten baktım ve pişman oldum zira hakkaten benziyordu...Bir de kırklareli'liymiş...Açıkçası züppe izlenimi vermişti ama galiba memleket evladı belki pomak asıllı bir trakya çocuğuymuş...

@Alpay Asma seni severdim zaten yıldız teknik mezunuymuşsun galiba burslu okudun ve hayata atılmayıp üniversitede kaldın (y)kesinlikle emekçi, efendi, temiz aslan gibi bir kardeşimizsin...Lütfen yanlış anlama benim tipimi görsen art niyetim olmadığını, senle alay etmediğimi anlarsın...Hakkaten de yakışıklı ve zeki bir renktaşsın...Her ne kadar haksız olmasam da kırdıysam özür dilerim hakkını helal et gel barışalım :coffee: Hürmetler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt