Alper Potuk Bilmecesi ! - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alper Potuk Bilmecesi !

Cevap: Alper Potuk Fenerbahçe'de !

bankasya sizi bekliyo

orda yabancı sınırı olduğu için yapılmış bir transfer

öngörülü adamlar bu fenerliler

hem de sudan ucuza kapatmışlar 12.5 milyon Türk Lirası

Cevap: Son Dakika | Alper Potuk Fenerbahçe'de !

Bank Asya topçusu. Ama bunu kalitesiz diye demedim. Çok iyi futbolcu.

Ama Bank Asya topçusu. İyi yatırım. :yenieek:

Anlayan anladı...:asd:

Yine bir yildiz kaydi.

Ornek:Ali Bilgin-Emrecikcikcciksin-Zafer Biryol-Hacioglu-Sezer Ozturk vs.....

Alper Potuk MELO ve Selcuk Inani sol bacag bile olamaz.

Volkanların, Selçukların, Kemallerin geldiği dönemde yanlış hatırlamıyorsam 7-8 ümit milli oyuncu almıştı fener...

Ve hiçbiri vites yükseltemedi... Diyeceksinizki aldı kullandı...

Bende cevaben öyle saça böyle tarak...

Hedefi edirneden öte geçemeyen bir klüp aldığı oyuncuyu anca takasta kullanır...

Ama bunların hedefi zaten avrupa falan olmadığı için ( bu transfer için demiyorum sadece ) gelen oyunculara suç buluyorum ben.. gerçi onlarda aldığı paraya bakıyor...

EDİT: o zamanda tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş lafı cuk oturuyor galiba...

fener düştüğünde gençlerine sulanmak lazım. recep niyaz,beykan ve ibrahim serdar aydını almalıyız. bu çocuklarada yazık olacak.

1 sezonda yükselişe geçen oyuncuları iyi kakalıyolar inanın istemiyordum alperi takıma fenere gitmesi sezer transferine benzeyecek buna eminim

Volkanların, Selçukların, Kemallerin geldiği dönemde yanlış hatırlamıyorsam 7-8 ümit milli oyuncu almıştı fener...

Ve hiçbiri vites yükseltemedi... Diyeceksinizki aldı kullandı...

Bende cevaben öyle saça böyle tarak...

Hedefi edirneden öte geçemeyen bir klüp aldığı oyuncuyu anca takasta kullanır...

Ama bunların hedefi zaten avrupa falan olmadığı için ( bu transfer için demiyorum sadece ) gelen oyunculara suç buluyorum ben.. gerçi onlarda aldığı paraya bakıyor...

EDİT: o zamanda tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş lafı cuk oturuyor galiba...

Ben bildim bileli Fenerbahçe " rakibimde değil de benim kadromda dursun" mantığıyla hareket eder."Rakibime yaramasın da benim yararlanmam önemli değil!"zaten bu mantalite yüzünden bu hallere düşüyorlar sürekli.Tabi bunu anlamalarını beklemiyoruz onlardan.Herneyse ben Türkiye'de hiç bir futbolcunun 2 milyon dolardan fazla etmeyeceğini düşünüyorum.Atletico Madrid Arda'ya 12 milyon Euro verdi çünkü Arda yeteneklerinin yanısıra hem milli takım oyuncusu hem baskıya dayanıklı hem de takımını sırtlayan bir oyuncuydu.

Alper takımına Manu'ya, R.Madrid'e karşı maç mı kazandırmış?Ne yapmış da 5 milyon Euro istiyorlar?Potansiyel taşıyor derseniz ona da cevabım "öyleyse sonraki transferinden pay alırlar" olur.

Zenginin parası züğürdün çenesini yorar misali ne işi var Bank Asya transfer konusunun bizim forumda. Bugün 10 milyon € aldılar sezon sonu 2 milyona satarlar küme düşünce o'zamana kadar bu başlığa gerek yok.

Bank Asya'da yabancı sınırı kaç? Maçta oynatmak için yani? Ona göre yabancılardan kurtulup yerlilere abanacaklar tabii.

Bienvenü zaten bu amaçla alındı ama çok tepki çekti akıbeti ne olur bilmem. Ziegler ve Yobo gidecek. Dia ve Stoch da kalmaz bence.

Baroni-Alex-Bienvenü 3 yabancı..Uygundur mesela.

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. bu adamların dünyası yalan yeminlen. sezon başı ağlayan bunlar değilmiydi, bu olaylar yüzünden transfer yapamıyoruz, ciddi sıkıntımız var, hazırdaki yıldızlarımızı elimizden çıkarmak zorundayız, car curt vs.. şimdi kalkıp tutup tutmayacağı belirsiz bir adama 5m euro saymak da nasıl bir iştir. hem bunlar bi yerden garanti falan mı aldılar ki, transfer atağına geçtiler. yıl sonunda normalde zaten bankasyaya gitmeleri gerekiyor.

Boş verin arkadaşlar bize ne? Para saçacak yer lazım bunlara yoksa nerde aklayacaklar paraları? Bizim alt yapıda Alper' den çok var ama niyeyse bizim gözümüz hep dışarda. Barca alt yapısına verdiği önemle ne paralar kazanıyor. Sattıkları için değil boşuna oyuncu almak için para harcamadıklarından kazanıyorlar paraları.

Boş verin arkadaşlar bize ne? Para saçacak yer lazım bunlara yoksa nerde aklayacaklar paraları? Bizim alt yapıda Alper' den çok var ama niyeyse bizim gözümüz hep dışarda. Barca alt yapısına verdiği önemle ne paralar kazanıyor. Sattıkları için değil boşuna oyuncu almak için para harcamadıklarından kazanıyorlar paraları.

Komşunun tavuğu komşuya kaz görünüyor. Biz 5 verip Alper'i alsaydık burada ne saydırılırdı yönetime hayal bile edemiyorum.

Üst Alt