Altan Tanrıkulu: "Emenike, Drogba ve Eto'o'dan daha iyi" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Altan Tanrıkulu: "Emenike, Drogba ve Eto'o'dan daha iyi"

Cevap: Altan Tanrıkulu: "Emenike, Drogba ve Eto'o'dan daha iyi"

2i9tut3.png

Spor yazarı Altan Tanrıkulu'dan gündemi sarsacak bomba açıklamalar...

“EMENİKE DROGBA VE ETO’O’DAN DAHA İYİ”

Bana Drogba mı Eto’o mu Emenike mi deseniz ben Emenike derim. Kombine satmaya ihtiyacınız var mı? Fenerbahçe’nin kombineleri tükendi. Bir stat daha dolduramazsınız. Drogba’yı alıp da herhangi bir şey yapamazsınız. Eto’o ve Drogba, dünyanın en güzel yemeklerini yemiş müşteriler. Emenike ise çok aç bir oyuncu ve onlardan daha kuvvetli. Emenike’nin şu andaki hali Eto’o ve Drogba’dan daha iyi.

“ALEX, HAGI’Yİ GEÇMEK İÇİN…”

Alex, 2004 ile 2013 yılı arasında 9 sene Fenerbahçe’de futbol oynamış olacak ve sarı-lacivertli takımın en başarılı yabancı oyuncusu olacak. Alex, Hagi’den sonra Türkiye’ye gelen en iyi yabancı oyuncu. Eğer Fenerbahçe, Avrupa Kupası kazanırsa veya Şampiyonlar Ligi’nde final oynarsa Hagi’den daha iyi bir yabancı olur. Bir Alex bir daha gelmez ancak Alex’ten daha büyüğü Fenerbahçe’ye gelir. Fenerbahçe, dünyanın en iyi spor kulübü olmanın peşinde.

Manyak mısın be adam?!

Altan Tanrıkulu bakınız: "Uçtum şahitlerim var."

"Salak yemin ederim geri zekalı bu adam" cümlesini bile haketmiyor bu söylemiyle.Madem futbol ile alakan yok ne diye boşuna debelenip duruyorsun.Git balık tut.

Suan iyi olmayabilir ama ılerde ne olacağı belli olmaz. Çok yetenekli...

Semih düz golcü. Hızlı değil, çalım atamıyor. Ama bu adam çalım atıyor, gayet hızlı, son vuruşları iyi ve çok güçlü. O yüzden umutluyum...

Onu bırak da Wikipedia ne diyo bu duruma onu söyle sen.

Ben de senden daha iyi yorumcuyum

Üst Alt