Altın Ayakkabı Torres'in


[h=2]Avrupa Futbol Şampiyonası’nı 6 oyuncu 3 golle tamamladı. Altın ayakkabı ödülünün sahibi ise diğer oyunculardan daha az sürede 3 gol atan İspanyol Fernando Torres oldu.[/h]

torreshaber3_ZRE1Y.jpg


Avrupa Futbol Şampiyonası’nı 6 oyuncu 3 golle tamamladı. Altın ayakkabı ödülünün sahibi ise diğer oyunculardan daha az sürede 3 gol atan İspanyol Fernando Torres oldu.

Avrupa futbol şampiyonası golcüler açısından kısır geçti. İtalya'dan Mario Balotelli, Almanya'dan Mario Gomez, Portekiz'den Ronaldo, Hırvatistan'tan Mandzukiç, Rusya'dan Dzagoev ve İspanya'dan Fernando Torres şampiyonayı 3'er golle tamamladı.

Gol kralına verilen altın ayakkabı ödülünün sahibi ise Fernando Torres oldu. Chelsea'de sergilediği performansla çok eleştirilen Torres, kendisi gibi 3 golle turnuvayı kapatan diğer 5 oyuncudan daha az sahada kaldığı için bu ödüle layık görüldü.

Torres, turnuvayı 3 gol - 1 asistle kapatırken sadece 189 dakika oynama şansı buldu.

Torres üst üste 2 Avrupa şampiyonası finalinde gol atan ilk oyuncu olarak da tarihe geçti.Ntvspor
 
Cevap: Altın Ayakkabı Torres'inSaçmalık, şu herif ödül aldı ya, turnuvanın ne kadar dandik olduğunun ispatı.
 
Cevap: Altın Ayakkabı Torres'inTorres hiç hak etmedi.Ronaldo tek başına Portekiz'i yarı finale getirdi.Balotelli ise attığı 2 golle İtalya'yı finale çıkarttı ama Torres?
 
Cevap: Altın Ayakkabı Torres'inHak etmek ne alaka arkadaşEn çok gol atana Altın ayakkabı verilir.Torres de onlardan biri.Az dakikada daha fazla gol attı.Ondan başka hak eden yok
 
Cevap: Altın Ayakkabı Torres'inTorres hiç hak etmedi.Ronaldo tek başına Portekiz'i yarı finale getirdi.Balotelli ise attığı 2 golle İtalya'yı finale çıkarttı ama Torres?kesinlikle katiliyorum. Fanboy'cular haricinde normal bi sekilde Ispanya maclarini izleyenler Torres'in ne kadar etkisiz oldugunu gormustur zaten. Ronaldo veya Balotelli Ispanya'nin forveti olsaydi 180 dakikada en az 5-6 gol atardi.
 
Üst Alt