Altınordu Başkanı S. Mehmet Özkan: "Hedefimiz 2023'te Süper Lig'e yükselmek" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Altınordu Başkanı S. Mehmet Özkan: "Hedefimiz 2023'te Süper Lig'e yükselmek"

Altınordu başkanı Seyit Mehmet Özkan: “Dört kez kapısına kadar geldiğimiz play-off’u ve Süper Lig’i kimse elinin tersiyle itemez. 70M TL’lik Süper Lig geliri, Altınordu Akademisi’nde yapmak istediklerimizi hızlandırırken, gençlerimize daha da fazla yatırım yapmamızı sağlayacaktı"

S. Mehmet Özkan: "Son altı sezonda Lig’e yükselen 18 takımdan 7’si milyonlarca dolar borçla küme düştü.Süper Lig, eğer gerçek bir planlamanız yoksa sizi tüketebilir. Hedefimiz 2023'te Süper Lig'e yükselmek ancak tabii kimse, 2023’ten önce gelecek bir Süper Lig’e de hayır diyemez"

S. Mehmet Özkan: “İki-üç tane yabancı alıp transfere milyon dolar harcamak işin kolayı...Bunu yaparsak, kendi çocuklarımızın yüzüne nasıl bakarız?"

S. Mehmet Özkan: "Altınordu’ya Athletic Bilbao ve Ajax’ın kurduğu sistemin bir karmasını adapte etmeye çalışıyoruz"

Buzz Spor

Seyit Mehmet Özkan'ı tanımayanlar boş atmasın lütfen. Bu konuda Türkiye'de ilk 3'tedir kendisi. Zamanında Bucaspor'dan kaçıranların bacılarını saygıyla anarım.

Nasıl da rahat sallıyorsunuz! Adamların bir ekonomik planları olabilir. Tespitleri yerinde. Süper Lig’te perişan olmuş bir sürü takım var.

En iyi alt yapı bizde Türkiye'de.

Bursa
Bjk
Ts geliyor. Ondan sonra altınordu gelir.

Ha kulüp imkanları ile kıyaslandığında büyük iş başarmış olmuş oluyorlar açıkçası altınordu olarak
ben genelden bahsetmedim, tsnin alt yapısı altınordudan daha iyi zannımca dedim

genelden bahsedersek de bursa ve bjknın ben o kadar önplanda olduğunu sanmam. bizden sonra ts olabilir. bursaya katılmıyorum

Süper Lig'e çıkıp 3-5 tane yabancı oyuncu alsalar.Ligi 5. bitirip Avrupaya gidebilirler.Bunun yerine yabancı sınırının gelmesini istiyolar..
Onların felsefesi farklı. Yabancı topçuya tamamen karşılar ve büyük ihtimalle de Türkiye'nin en disiplinli ve katı futbol eğitimine sahipler. O yüzden çok garipsememek lazım bunları. Ellerindeki yetenekler gelişince elbet görürüz stsl'de

Üst Alt