Altınordu, Berke Özer'in Bonservisini Açıkladı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Altınordu, Berke Özer'in Bonservisini Açıkladı

son dövmem

s-a552c289817bfcb992988737988d92db8736ecee.webp
...unnamed%20(2).jpeg

Arkadaslar forumu karistiran bu yorumlar Ismail Enver tarafindan yapilmistir. Ugur Guzel kardesimiz tarafindan degil.

Forumdaki her akli basinda insanin bildigi uzere bin Ugur Guzel 10 bin Ismail Enver’i yok eder.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Senin ha nerde bir 10 bin milisin var ki çıkartmayı düşünüyorsun!!! Ne konuştuğunun farkında mısın sen??? Bu ne büyük gaflet? Bu ne büyük ihanet? Şşşşimdi yanlış anlamayın aziz GSCliler, bu üsluba düşecek kişi değilim ammmaaaa bir örnek vererek, bir ders alınması için söylüyorum;

Sayın Cem Konak, 10 bin milisinle aslantepeye gel ben de bin bozkurtumla oraya geleyim...İnanıyorum ki seyrantepe sanayi sitesine kadar arkana bakmadan kaçacaksın!!!!!

İnsanlara hakaret hürriyet dahilindeyse ben de sana önyargılı dangalak diyebilirim o zaman mesela beyan hürriyeti adı altında.Oldu mu?Olmadı.O yüzden böyle abuk ithamlardan kaçınalım.
Yoo oldu...Direkt şahısa küfüre girmedikten sonra diyebilirsin...İtham değil ki eski galatasaray altyapı oyuncusu transla damat-gelin olmuş...O örnekten buralara geldik...

Senin ha nerde bir 10 bin milisin var ki çıkartmayı düşünüyorsun!!! Ne konuştuğunun farkında mısın sen??? Bu ne büyük gaflet? Bu ne büyük ihanet? Şşşşimdi yanlış anlamayın aziz GSCliler, bu üsluba düşecek kişi değilim ammmaaaa bir örnek vererek, bir ders alınması için söylüyorum;

Sayın Cem Konak, 10 bin milisinle aslantepeye gel ben de bin bozkurtumla oraya geleyim...İnanıyorum ki seyrantepe sanayi sitesine kadar arkana bakmadan kaçacaksın!!!!!
sakin ol reis sen sinirlenince çok fena bi adam oluyon ya
korkulur senden

Bu ne

Yoo oldu...Direkt şahısa küfüre girmedikten sonra diyebilirsin...İtham değil ki eski galatasaray altyapı oyuncusu transla damat-gelin olmuş...O örnekten buralara geldik...
Konunun çıkış noktası önemli değil şuan.Dövmeliler ibnedir gibi bir alt metni var yazdıklarının.Dikkat et de dövmelilerin yanında dillendirme bunu sokakta sağda solda,böyle forumlarda kolay olur ileri geri konuşmak,sonra bir dövmeli gelip seni gözleme gibi evirip çeviriverir aman diyeyim.Biraz daha gri yorumlar yapmak daha akıllıca olur.

Anlamadın mı ben de 10 bin lafıyla ince görüp bana pas attın zannetim...Akıl oyunları laf cambazlığı bizim işimiz Cem renktaş ciddiye aldım neyse hala anlamayanlar için bırakayım şuraya;

Reis anladigim kadariyla o heyecanli mesaji ismail enver yazdi.

Bizim tarafimiz belli. Biz ugur guzelciyiz. Ismail enverci degil.

Onun icin dedikya bin ugur guzel 10 bin ismail enveri yok eder diye.

Saygilar

Konunun çıkış noktası önemli değil şuan.Dövmeliler ibnedir gibi bir alt metni var yazdıklarının.Dikkat et de dövmelilerin yanında dillendirme bunu sokakta sağda solda,böyle forumlarda kolay olur ileri geri konuşmak,sonra bir dövmeli gelip seni gözleme gibi evirip çeviriverir aman diyeyim.Biraz daha gri yorumlar yapmak daha akıllıca olur.
Biz de alaca renk de ricat da yok da sen bence yine de algı kasıp ağzıma laf koyma...Dövmeliler ibnedir filan demedim...18 yaşında dövme yaptığına göre hedonist, trend peşinde züppe bir ergen galatasaraya gelmesin dedim...İsteyen bakabilir postlar orada...

Üst Alt