Altyapı Seçmelerinde Önemli Olanlar


Evet renkdaşlar altyapıya katılmak için nelere bakılıyor.Ben 1998 doğumluyum boyum 1.73 .Baya uzunum yaşıma göre avantajımında bu olduğunu düşünüyorum.Çok hızlı koşuyorum , top hakimiyetim çok yüksek.2 kez ilçe karmasınada seçildim zaten.Galatasaray Altyapıya katılmak için nelere dikkat ediliyor ? Yaşım geçmeden katılmak istiyorum.
 
Cevap: Altyapı Seçmelerinde Önemli OlanlarOynadigin mevkiye gore degisir bu ama Galatasaray alt yapisindaki en cok dikkat ettikleri sey teknigin ve top hakimiyetin olucak.
 
Cevap: Altyapı Seçmelerinde Önemli OlanlarBence futbol okullari ile hic ugrasmasin eger kendine cok guveniyorsan alt yapi secmeleri oldugunda git kendini gostemeye bak. Telefonla ara alt yapigi ve ogren senin yasindakilerin secmeleri ne zaman olcakmis.
 
Cevap: Altyapı Seçmelerinde Önemli OlanlarEvet renkdaşlar altyapıya katılmak için nelere bakılıyor.Ben 1998 doğumluyum boyum 1.73 .Baya uzunum yaşıma göre avantajımında bu olduğunu düşünüyorum.Çok hızlı koşuyorum , top hakimiyetim çok yüksek.2 kez ilçe karmasınada seçildim zaten.Galatasaray Altyapıya katılmak için nelere dikkat ediliyor ? Yaşım geçmeden katılmak istiyorum.Dediğin kadar varsan, "yeni Ronaldo" hayırlı olsun arkadaşlar. :ka05:
 
Cevap: Altyapı Seçmelerinde Önemli Olanlarİnşallah kardeş..O kadar yetenekli değilim şuan ama çalım atabiliyorum ve topla süratlenebiliyorum.Ve iki ayağımıda kullanabiliyorum.
 
Cevap: Altyapı Seçmelerinde Önemli OlanlarBenim tavsiyem yanlış olmuş. Sen diğer arkadaşların dediği gibi altyapı seçmeleri ne zaman olucakmış kulubü ara sor.
 
Cevap: Altyapı Seçmelerinde Önemli OlanlarHayri usta bende futbola adım atmak istiyorum.98 doğumluyum kaleciyim fizik çok uygun 1.70 boy (görseler bile kimlik çıkarmak zorunda kalıyorum bu yüzden çok sorun çıktı) kilo 57 .. Avrupa yakasında Etiler - Şişli civarında bir klüp varmı ?Daha önce de böyle demişsin kardeş. Hem forvet hem kaleci oynuyorsan süper, zaten takımda kaleden ve forvetten yana sıkıntılıyız :)
 
Cevap: Altyapı Seçmelerinde Önemli OlanlarEvet okulun pek bir faydasi yok okuldan baslayip alt yapiya giren pek duymadim oralarda kaybolursun sadece. Secmelere gir kendini gostermeye bak olmazsa mesela Kartalspor falan dene.
 
Üst Alt