Altyapıdan Oyuncu Çıkmamasının Nedeni Belli Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Altyapıdan Oyuncu Çıkmamasının Nedeni Belli Oldu!

Yıllardır dilimizden düşürmeyiz şu altyapıdan nasıl bir futbolcu çıkmaz diye.
Alın işte böyle karaktersiz,bilgisiz adamlara teslim ederseniz altyapıyı çıkmaz tabi.
Adam iki günde çetelerin emrine girmiş sahanın en iyisi emreyi oyundan alıyor, sahanın en kötüsü selçuk kalıyor. Denayer bence şuanda en kaliteli stoperimiz ama oda 45 dakikada oyundan alınıyor yerine bu senenin bizi tek başına yıkan adamı semih denen ADAM! oyuna giriyor. Diğer değişiklikleride aynı.
Şimdi ben merak ediyorum bu Orhan Atik hangi liseli moruğun akrabasıdır?

_1_1223909758.jpg

gercekten rezalet bir sistem. sadece bizim icin degil tüm ülke icin..

işi bilenin degil de adamı olanın belli mevkilere getirilmesi kadar rezalet bir durum yok..

kaybeden kim ? ilgili kurumlar. bu zihniyetler ile yönetildikce de kaybetmeye mahkum olacaklar.

İki günde kurulu düzeni bozacağı beklenmiyordu herhalde. Taraftar yoğun olarak tepki göstermedikçe Selçuk'u kesmek hele hele böyle elemanlar için imkansız.

Polat döneminden beri altyapıdaymış adam, doğru dürüst futbolculuk geçmişi bile olmayan biri. Bir şekilde torpille kapağı bize atmış. 2010'dan sonra altyapıdan çıkan oyuncu hatırlamıyorum. Ondan önce yine iyi kötü 3-4 oyuncu çıkıyordu.

Denayer - semih
Emre Ç. - Tarık
Umut - Donk

Şu değişikliklere bakın allah aşkına futboldan birazcık anlayan bir insan bunu yapmaz.
Böyle bir adamın 2010 dan beri altyapıyı yönetmesi ve şimdi A takımı yönetmesi inanılmaz.

Üst Alt