Alvaro Morata'nın Abisi Türk Telekom Arena'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alvaro Morata'nın Abisi Türk Telekom Arena'da

kikelevy.jpg

Galatasaray Spor Kulübü, bugün Twitter yönetiminin önemli isimlerini ağırladı.

Twitter'ın medya müdürü Mark Little, Twitter'ın Güney Avrupa spor sorumlusu Kike Levy (Enrique Gutierrez de Rave Levy) ile birlikte Galatasaray'ın sosyal medya ekibinin davetlisi olarak Türk Telekom Arena'ya geldi.

Stadyumu gezen ve sarı kırmızılı formayla poz veren ikili daha sonra Galatasaray sosyal medya ekibine sunum yaptı.

Öte yandan Kike Levy, Real Madrid'de forma giyen Alvaro Morata'nın abisi olduğunu açıklarken, sosyal medya ekibinin bu duruma tepkisi ise "Morata'yı Galatasaray'a getir, sosyal medya patlasın" oldu.

Kike Levy'nin Galatasaray formasıyla olan fotoğrafını Instagram hesabına yüklemesinin ardından fotoğrafı ilk beğenen kişilerden biri de kardeşi Alvaro Morata oldu.

Gamaspor

Cu_GK57t_XYAAb22s.jpg

Son düzenleme:
Abisi olduğunu açıklarken ne ya? Yıllardır sır gibi herkesten saklanan durum bugün ortaya çıktı, meğer bakın o isim kimin abisiymiş? Galeri lazım bu habere böyle olmamış.

Neyse özünde güzel bir hareket olmuş, haber kötü.

Kike Levy:-Merhaba ben kike.Arkadaşlarım bana keke der.
istanbulu çok sevmek ben raki sis kebap.bu arada yıllardır sakladığım gerçeği galatasarayı çok sevdiğim için burda açıklamak istiyorum.benim abim
Alvaro Morata.

Üst Alt