Aman Havuz ve Deniz Keyfiniz Kaçmasın | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aman Havuz ve Deniz Keyfiniz Kaçmasın

1454577926991.jpg

Antalya'daher şey dahil sistemiyle çalışan tatil köylerinin müşterilerinin bileğine taktığına benzer bir bileklikle G.Saray camiasını maddi-manevi bir araya getirme projesi, hadi iyi niyetli diyelim ama akıl dolu bir iş değil. Galatasaray'da ilk etapta 50 bin taraftara 5 bin TL'ye kulüp üyeliğinin (75 milyon Euro) yolunu açacak olan tüzük değişikliğine imza atacak yüreklere ihtiyaç var. Buna karşı çıkanlar G.Saray Adası ve Kalamış gibi tesislerin sefasını süren bir kesim. Korkuları rahatlarının kaçacak olması. Merak etmesinler, Türkiye'nin üç tarafı denizlerle çevrili. G.Saray için elini taşın altına koyacak bu 50 bin taraftar, üye olduğunda ayağını suya sokacak deniz de bulur kendine, havuz da. Bugüne kadar buldukları gibi...

10bin TL bile verecek insanlar bulunur degil 50 100bin kisi bile cikar

Neden korkuyorlar onu anlamiyorum disardan üye almaktan, belirli sartlar altinda disardan üyelik acilsin

Son düzenleme:
10bin TL bile verecek insanlar bulunur degil 50 100bin kisi bile cikar

Neden korkuyorlar onu anlamiyorum disardan üye almaktan, belirli sartlar altinda disardan üyelik acilsin

Kesinlikle hatta fazlası bile bulunur.Aslında bu konu çokta medyada dillendirilmiyor.Fener medyasının pekte işine gelmiyor.2-3 gazeteci bu konuyu dillendirirse dillendiriyor.Başka da yok.Medyada geniş yer bulup baskı altına alınsa lise olayı çokta rahat biter.Ama işte çıkar ilişkilerine ters düşüyor hem lisenin hem medyanın.

Fenerli veya başka takımlı olup GS Lisesi mezunuysan üye olabiliyorsun, ama fanatk taraftar isen ve de liseli değil isen olamıyorsun. Parasıyla değil mi bile diyemiyorsun. GS Lisesi'ne ayrıcalık tanımanı anlayabilirim ama gönül vermiş diğer taraftarların kabul edilmemesini bir türlü anlayamıyorum.

Elalem kulübüne üye olsun diye takla atar, biz de taraftar üye olmak istese de olamıyor, nasıl bir lükse sahibiz. O zaman kulübü liseliler kurtarsın. Neden her sıkıştığında büyük taraftarımız diyorsun. LAnet olsun bu çapsızlara. Birgün bu devran dönecek, elbet dönecek, bulunduğumuz her ortamda bunu dile getireceğiz. Bu gerçek elbet yaşanacaktır. Umudunuzu kesmeyin. Artık her mecrada daha yüksek sesle konuşuluyor bu üyelik olayı.

Üst Alt