Amatör Şubeler Dondurulmalıdır | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amatör Şubeler Dondurulmalıdır

Adnan Öztürk dün açıkladı.

Amatör şubelerine 5 senelik zarar 205.000.000 Dolar.

Bu şartlar altında batmamak mümkün değil.

Basketbol hariç amatör şubeler dondurulmali ve hatta kapatılmalı.

Basketbolda ise Erkekler hariç yatırım kesilmeli ve sponsor için yardım istenmelidir is adamlarından.

Futbol takımının zararı 180.000.000 Dolar iken ve bu süreçte 3 şampiyonluk almisket, voleybol da sıfır başarı baskette 5 senede 1 şampiyonluk alan takımın aksak yeri ortadadır.

Yalancı Dursun başkan olmadan önce tarihi bir sponsor hazırda bekliyor basketbol için diyordu. Biz seçilmesek bile bizden sonra gelecekler faydalanacak bu anlaşmadan diyordu hain herif.

Hani nerede o çok büyük paralar verecek olan sponsor? Evet, her zamanki gibi klasik Dursun yalanlarından biri. Ben hayatımda bu kadar yüzsüz bu kadar haysiyetsiz en önemlisi de bu kadar yalancı bir başkan görmedim. Lanet olsun sana.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Yalancı Dursun başkan olmadan önce tarihi bir sponsor hazırda bekliyor basketbol için diyordu. Biz seçilmesek bile bizden sonra gelecekler faydalanacak bu anlaşmadan diyordu hain herif.

Hani nerede o çok büyük paralar verecek olan sponsor? Evet, her zamanki gibi klasik Dursun yalanlarından biri. Ben hayatımda bu kadar yüzsüz bu kadar haysiyetsiz en önemlisi de bu kadar yalancı bir başkan görmedim. Lanet olsun sana.

En iyi sponsoru bakıyoruz diye 10-12 hafta göğüs reklamsız oynadık. Bulduğu sponsor dumankaya. 3m gibi komik bir rakama el sıkıştı. Onu da nakit alamadı konut aldı.
Yalancı olduğu kadar işgörmez de.
Kısa sürede kurtulmak lazım. 2 kelimeyi yan yana koyup konusamayan baskan olmaz Galatasaray'ın.
Bu adam UEFA'da Galatasaray savunacak he, ceza verecekleri yoksa da alır da gelir bu.

En iyi sponsoru bakıyoruz diye 10-12 hafta göğüs reklamsız oynadık. Bulduğu sponsor dumankaya. 3m gibi komik bir rakama el sıkıştı. Onu da nakit alamadı konut aldı.
Yalancı olduğu kadar işgörmez de.
Kısa sürede kurtulmak lazım. 2 kelimeyi yan yana koyup konusamayan baskan olmaz Galatasaray'ın.
Bu adam UEFA'da Galatasaray savunacak he, ceza verecekleri yoksa da alır da gelir bu.
Ya en basiti Yandex bize teklif yapmış. Hatta Huawei da uzatmak istemiş yanılmıyorsam. Dumankaya ne abi ya, hem de nakit para almayı beceremiyorsun.

Vallah aynısını geçen bende yazmıştım Uefanın ceza verme niyeti olmasa bile bu herifi gördükten ve dinledikten sonra cezayı basar. Şimdi bu gider bileklik olayını ballandıra ballandıra anlatır orada, Uefa da buna neresiyle güler artık..

Son düzenleme:

Adamın tipine falan laf etmeyeyim icraatlarıyla eleştireyim diyorum,adamın her yerinden dolandırıcılık akıyor.

Adamın tipine falan laf etmeyeyim icraatlarıyla eleştireyim diyorum,adamın her yerinden dolandırıcılık akıyor.
Ilk geldiğinde bende diyordum heyecan falan vardır da ondan böyledir diye ama değişen birşey yok. Hâlâ iki kelimeyi biraraya getirmekten aciz. Başkan demeye bin şahit lazım.

Daha önemlisi adamın hiç bir şekilde bir başkanlık duruşu bir ağırlığı yok. Duygun dedenin bile belirli bir ağırlığı vardı, Ünal Aysal zaten klas adamdı, Polat'ın sırf boru gibi sesi bile yetiyordu(tabi işin şakası).

Bir de bu Dursuna bak. Ben böyle vasıfsız böyle sümsük bir başkan görmedim yıllardır bu kulüpte.

Ilk geldiğinde bende diyordum heyecan falan vardır da ondan böyledir diye ama değişen birşey yok. Hâlâ iki kelimeyi biraraya getirmekten aciz. Başkan demeye bin şahit lazım.

Daha önemlisi adamın hiç bir şekilde bir başkanlık duruşu bir ağırlığı yok. Duygun dedenin bile belirli bir ağırlığı vardı, Ünal Aysal zaten klas adamdı, Polat'ın sırf boru gibi sesi bile yetiyordu(tabi işin şakası).

Bir de bu Dursuna bak. Ben böyle vasıfsız böyle sümsük bir başkan görmedim yıllardır bu kulüpte.

Bazı haberlerde geçtiği gibi işte hasta Galatasaraylı falan olduğuna da inanmıyorum bunun.Aidatını yatırmadığı için yönetime giremeyen birinden bahsediyoruz.Takım umrunda olsa en azından bunu yapmazdı.

Amatör şubelere Sponsor harici para aktarılmamalı,o kadar borcu toplamdan düşsek ffp yemeyiz,o kadar borcu futbola ekstra yapsak mükemmel kadro kurarız.

Bende hepsinin kapatılması taraftarıyım.

bunlar kapatılmaz emin olun bunlardan para indiren kongre üyeleri ve yöneticiler var adamlar ekmek yedigi yeri kesermi hiç ...

Çok güzel şikecilere dalga malzemesi verelim çok güzel.
Sikeciler de bu durumdam şikayetçi
Eninde sonunda futbol kulüpleri amatör branşları kapatmak zorunda kalacak.

Sürdürülebilir bi ekonomisi yok bu işin.

Gelir namına nerdeyse 0.
Bizde bir an evvel kurtulmaya başlarsak iyi ederiz

Lanet gelsin Denizli ve Yönetime!
Dayak yiye yiye defolup gideceksiniz.

Üst Alt