Amazon Prime Video | Ana Konu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gündemi takip ediyorum her ay bir dizi konuşuluyor hepsi de Netflix dizisi. eski dizileri de yayınlamaları cabası. Netflix boş çöp içerik yetersiz diyenler bütün gün tv dizi izleyenlerdir kusura bakmasın kimse. Onlar da doyumsuz olur. 10 bölümlük yeni sezonu Bir günde bitiren bir insanı memnun edebilmek mümkün mü doyurmak mümkün Mü; değil!
ağabey netflixin güzel 1 tane bile yapımı yok desek yeridir

Böyle bişey geliyomuş 15 Mayıs'da.

MV5BMjM1ZGQzZWEtMDFlNC00MWNhLTgxNmYtOWEzOGYzOTk4YTkzXkEyXkFqcGdeQXVyMDc2NTEzMw@@._V1_SY1000_SX675_AL_.jpg

1985'te Amerikalı DEA ajanı Enrique "Kiki" Camarena, Meksika'nın en azılı uyuşturucu baronları tarafından kaçırılmış, işkence edilmiş ve öldürülmüştü. Otuz beş sene sonra, kartelin üç eski üyesi, daha önce hiç duyulmamış detaylar paylaşıyor. Bu, Camarena'nın, sızdığı uyuşturucu kartelinin ve gerçeği öğrenmek için her şeyi riske atan bir narkotik ajanının hikâyesi.

Böyle bişey geliyomuş 15 Mayıs'da.

MV5BMjM1ZGQzZWEtMDFlNC00MWNhLTgxNmYtOWEzOGYzOTk4YTkzXkEyXkFqcGdeQXVyMDc2NTEzMw@@._V1_SY1000_SX675_AL_.jpg

1985'te Amerikalı DEA ajanı Enrique "Kiki" Camarena, Meksika'nın en azılı uyuşturucu baronları tarafından kaçırılmış, işkence edilmiş ve öldürülmüştü. Otuz beş sene sonra, kartelin üç eski üyesi, daha önce hiç duyulmamış detaylar paylaşıyor. Bu, Camarena'nın, sızdığı uyuşturucu kartelinin ve gerçeği öğrenmek için her şeyi riske atan bir narkotik ajanının hikâyesi.

Prime'a üye misin?

Boktan boktan dizileri övmek de moda oldu. Hiç Mahir ile hemfikir olacağım aklıma gelmezdi. Galatasaray'dan büyüğüz diye ortalıkta dolanan febesliler gibi bu amazoncular da. La Galatasaray ile febes bir mi de Netflix ile Amazon bir olsun :)

Prime Video üyeliği almaya çalıştığınızda kartınızda bakiye yoksa onu çekmeye çalıştığı birkaç günlük süre içerisinde aktif kalıyor. Prime Video içeriklerinden de faydalanabiliyorsunuz. Tesadüfen yanlış kartı girdiğim için keşfettim bunu da. Denemek isteyenler bu yöntem ile ücretsiz deneyebilir belki.:money:

twitchte beleş abonelik almak için yaklaşık 20 ay bedava abone oldum ama hiç kullanmadım benim eski ziraat kart kayıtlıydı yurt dışında para çekilmesi mümkün değildi banka kartı olduğu için ama kabul ediyordu sürekli aktifti hesap ama çözmüşler galiba o açığı artık üye olamıyorum bedava :D

Üst Alt