Amazon Prime Video | Ana Konu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye olmadan mobil uygulamayı indirerek amazon.com.tr hesabınla giriş yapıp içerikleri görebilirsin. Gayet güzel içerikler var. Orijinal amazon yapımlarını kenara bırakarak eski tv dizilerine bakalım; cnbc-e hayranları için geçmişe yolculuk

seinfeld
the office
dr. house
monk
mr. robot
heroes
the x files
battlestar galactica
prison break
mad men
married with children
homeland
24

ben beğendim. bir süre sonra üyeliğimi başlatacağım.

Ben de uyeyim. Prime Video'nun icerigi son derece iyi. 8TL'lik fiyat beni sasirtti. Netflix'e yakin bir fiyat aciklarlar diye tahmin ediyordum. Pozitif surpriz oldu.
Bu fiyati bir iki ayligina degil uzun sure ayni seviyede tutacaklarini tahmin ediyorum. Ileride tahminen Amazon Muzik vesaire gibi ekstralari da getireceklerdir.
Amaclari Turkiye'de bir numara olup diger internet sitelerini bitirmek. Insanlar bu cok dusuk fiyat ile Amazon'a uye olup onlarin agina takilacaklar.
Bu strateji ile Amerika'da cok cabuk buyuduler. Burada da aynisi olur.

Dizilerden ziyade bol bol film de var unutmayın.

8TL çok iyi fiyat, umarım böyle kalır. Ben de burada 7,99€ ödüyorum mesela.

sent via GSC

Amazon Prime resmi olarak Türkiye'de. Üstelik 7,90 TL gibi bir fiyatla. Üstelik üye olanlar amazon.com.tr den ücretsiz kargo ve indirimler kazanıyor. İlk 30 gün ücretsiz.
TR de var biliyordum ...vay be.
TR de yinede izleyen var / oldu mu, belki vpn ile?

Ben hem Netflix hem Prime kullanıcıyım.
Netflix = Diziler
Prime = Filmler
diyebilirim.

Birbirlerini güzelce tamamlayan bir Selçuk-Melo tandemi gibi.
Ayrıca bazı güzel ve kaliteli Amazon Prime Özel yapımları var, sırf o platform da bulabileceğin.

Son düzenleme:
TR de var biliyordum ...vay be.
TR de yinede izleyen var / oldu mu, belki vpn ile?

Ben hem Netflix hem Prime kullanıcıyım.
Netflix = Diziler
Prime = Filmler
diyebilirim.

Birbirlerini güzelce tamamlayan bir Selçuk-Melo tandemi gibi.
Ayrıca bazı güzel ve kaliteli Amazon Prime Özel yapımları var, sırf o platform da bulabileceğin.
Filmler derken orjinal filmlerinden mi bahsediyorsun? Şöyle bir baktım da Kill Bill falan dışından diğer platformda olmayan güzel film göremedim.

Ben anlamadım simdi ilk ay bedava sonra 8 tl mi hep aylık ücret ?

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Amazon Prime abonelik ücreti aylık 7,90 TL olarak belirlendi. Söz konusu fiyata Prime Video ve Prime Gaming servisleri de dahil.

Söz konusu abonelik sistemi sayesinde kullanıcılar hızlı kargo ve ertesi gün teslimat gibi seçeneklerden yararlanabiliyor.

Ayrıca üyeler Netflix benzeri dizi, film platformu olan Prime Video'ya da erişim sağlayabiliyor. Türkiye'deki kullanıcılar ayrıca söz konusu servisleri ilk 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilecekler.

GSC Transfer İstihbarat Şefi

Filmler derken orjinal filmlerinden mi bahsediyorsun? Şöyle bir baktım da Kill Bill falan dışından diğer platformda olmayan güzel film göremedim.
Kütüphane büyüklüğü olarak (quantitativ)

Netflix daha çok dizilere ve kendi yapımlara odaklanıyor.

Amazon ise daha çok Film'e odaklanıyor. Biraz da Netflix'e karşı farklı bir portföyü oluşturmak için. Başka bir pazar.

Kütüphane büyüklüğü olarak (quantitativ)

Netflix daha çok dizilere ve kendi yapımlara odaklanıyor.

Amazon ise daha çok Film'e odaklanıyor. Biraz da Netflix'e karşı farklı bir portföyü oluşturmak için. Başka bir pazar.

Ben göremedim o kütüphaneyi :) Bilimkurgu diyorum sadece 20 tane film çıkıyor mesela. Filmlerin çoğu da diğer platformda var. Bir an heveslendim ama çok çekmedi.

Uzun zamandır tekrar izlemek istiyordum. Iyi denk geldi.

24 keyfss20200915_115450.jpg

Ekli dosyalar

• 20200915_115450.jpg
    20200915_115450.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 21
Üst Alt