Amber Heard, Johnny Depp'ten Sürekli Dayak Yediğini İddia Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amber Heard, Johnny Depp'ten Sürekli Dayak Yediğini İddia Etti!

Johnny Depp geçtiğimiz günlerde çok düşkün olduğu annesini kaybetti.

s-e9f7d710201001c831c153a71ea558ac591359e4.webp

Bunun acısını ve yasını tutarken bir başka haberle daha sarsıldı.

İki çocuğunun annesi olan, 14 yıllık sevgilisi Vanessa'dan ayrılarak evlendiği Amber Heard ona boşanma davası açmıştı.

Hem de annesinin vefatından sadece iki gün sonra!

s-4831a42c2337da13eda124c0e8256079f3eb6c61.webp

Sosyal medya yıkılıyordu; Heard nasıl olur da yas tutan kocasını öylece bırakabilirdi?

s-902a7355ef2f56a61c11c525b1d93256139c34a7.webp

Üstelik iddialara göre milyon dolarlık da tazminat talep ediyordu.

İlişkilerine dair detayları bilmeyen pek çok kişi Heard'ü acımasızlıkla suçladı.

s-4abbfa57b39dd00308dc7f15c4642822b49b4a48.webp

Peki, olayın iç yüzü gerçekten öyle miydi?

Heard'ün mahkemeye sunduğu delillere göre hayır!

Heard, yüzünde kızarıklık ve morluklarla Depp'e karşı aile içi şiddeti yasaklama emri çıkartmak için mahkemeye geldi.

Amber'ın iddiasına göre, geçtiğimiz cumartesi günü Depp ona şiddet uygulamış, hatta yüzüne telefonunu fırlatmıştı!

s-7e5494881d72af158229adce339095adf1d6460c.webp

Heard'ün ifadesine göre Depp çıldırmış gibi evlerindeki eşyaları etrafa fırlatmaya başlamıştı. Bağırıyordu. Heard başına gelecekleri tahmin ettiği için telefonuna sarıldı ve arkadaşını aradı. Bu durum Depp'i daha da çıldırmış olacak ki ona doğru koşmaya başladı. Heard o sırada "Polisleri çağır!" diye haykırdı. Depp telefonu elinden aldı ve suratına fırlattı. Şiddet uygulamaya da devam etti. Ancak polislerin geleceğinden korkmuş olacak ki derhal oradan kaçtı.

Polisler geldiler ve rapor tuttular; ancak Depp çoktan olay yerinden kaçmıştı!

s-089e4a4443de4fbbbaaadf194826fef6077ef66c.webp

Polisler korkunç halde görünen Heard'e, Depp'ten şikayetçi olursa, derhal onu yakalayacaklarını söyledi. Ancak Heard bunu kabul etmedi, polisler dilediği zaman fikrini değiştirebileceğini belirtip oradan uzaklaştılar.

Heard'ün iddiasına göre, Depp bu olayı örtbas etmek için ona para teklif etti!

Ancak o, bu teklifi reddetti ve pazartesi günü boşanma davası açmak için mahkemeye gitti.

Heard'ün verdiği ifadede belirttiğine göre, Depp evlilikleri boyunca ona birkaç kez daha şiddet uygulamış.

Sürekli olarak ona hakaretler ediyor, tartışmaları bir şekilde şiddetle son buluyormuş. Hatta dava dosyasına ekleyeceği bir video dahi varmış elinde!

Bütün bunlar birer iddia olsa da, fotoğraflar ve polis raporu kafalarda pek çok soru işareti oluşmasına neden oldu bile!

Depp ise an itibariyle tüm dünyayı sarsan bu habere dair hiçbir açıklama yapmadı.

Meğer Olay Bambaşkaymış: Amber Heard Johnny Depp'ten Sürekli Dayak Yediğini İddia Etti! - onedio.com

Bence Johnny Depp çok kötü tufaya gelmiş gibi duruyor. Kimse beni, ABD gibi bir yerde, yüksek standartlara sahip, böyle ünlü bir kadının, sürekli eziyet görmesine, dayak yemesine rağmen hala kocasıyla yaşamaya devam ettiğine inandıramaz.

Bilmiyorum içinizde ABD'de yaşamış olan var mı? Varsa iyi bilirler ki, eğer koca çok varlıklıysa boşanma davasında adamdan çok daha fazlasını koparmak için her yola başvurulur. Hatta bazı kadınlar için bu bir meslektir orada. Adeta bir savaştır ve iyi plan yapmak gerekir. Adamı kötü bir anında yakalayıp kızdırmak ve kendisine zarar verdirtmek alınacak milyon dolarlar için en basit ve kolay plandır. Johnny Depp'in serveti de iştah kabartıcı olsa gerek. Bu kadar yıl kazandığı paraların büyük bir bölümünü kaybedecek gibi duruyor.

Bence Johnny Depp çok kötü tufaya gelmiş gibi duruyor. Kimse beni, ABD gibi bir yerde, yüksek standartlara sahip, böyle ünlü bir kadının, sürekli eziyet görmesine, dayak yemesine rağmen hala kocasıyla yaşamaya devam ettiğine inandıramaz.

Bilmiyorum içinizde ABD'de yaşamış olan var mı? Varsa iyi bilirler ki, eğer koca çok varlıklıysa boşanma davasında adamdan çok daha fazlasını koparmak için her yola başvurulur. Hatta bazı kadınlar için bu bir meslektir orada. Adeta bir savaştır ve iyi plan yapmak gerekir. Adamı kötü bir anında yakalayıp kızdırmak ve kendisine zarar verdirtmek alınacak milyon dolarlar için en basit ve kolay plandır. Johnny Depp'in serveti de iştah kabartıcı olsa gerek. Bu kadar yıl kazandığı paraların büyük bir bölümünü kaybedecek gibi duruyor.

Surekli dovmuyormus, yeni dovmus sanirsam. ABD'de bazen bu islerin cadi avina dondugu dogru, ama Johnny Depp harika bir adam falan degil.

Bu kadin zamaninda 14 yillik esini ve iki cocugunu benim icin niye arkada birakmis diye dusunmeliydi bence, ama dusunmedi diye Depp'in boyle hareketler yapmasi kabul edilebilir olmuyor tabii.

Asil sorun, tipi guzel birkac yetenegi var diye tum medya ilgisinin odak noktasina koydugumuz insanlari toplumca gozden gecirmek. Bununla ilgili cok guzel bir sey okumustum gecenlerde, eskiden toplumdaki unluler genelde unlerini soylarindan, sanatsal yeteneklerinden veya is yatirimlarindan kazanirken simdi sanki meslegi unlulukmus gibi gezen insanlar var, bunlarin varligi da bizim kendimizden psikolojik beklentimizi bozuyor diye.

Surekli dovmuyormus, yeni dovmus sanirsam. ABD'de bazen bu islerin cadi avina dondugu dogru, ama Johnny Depp harika bir adam falan degil.

Bu kadin zamaninda 14 yillik esini ve iki cocugunu benim icin niye arkada birakmis diye dusunmeliydi bence, ama dusunmedi diye Depp'in boyle hareketler yapmasi kabul edilebilir olmuyor tabii.

Asil sorun, tipi guzel birkac yetenegi var diye tum medya ilgisinin odak noktasina koydugumuz insanlari toplumca gozden gecirmek. Bununla ilgili cok guzel bir sey okumustum gecenlerde, eskiden toplumdaki unluler genelde unlerini soylarindan, sanatsal yeteneklerinden veya is yatirimlarindan kazanirken simdi sanki meslegi unlulukmus gibi gezen insanlar var, bunlarin varligi da bizim kendimizden psikolojik beklentimizi bozuyor diye.

İlişkileri boyunca sürekli sözlü ve fiziksel saldırıya maruz kaldığını söylemiş.Şimdi böyle kendi ayakları üstünde durabilen bir kadın bu modern dünyada niye 15 ay boyunca buna katlansın.Amber Heard biseksüel olduğu için farklı olaylarda olabilir işin içinde.

İlişkileri boyunca sürekli sözlü ve fiziksel saldırıya maruz kaldığını söylemiş.Şimdi böyle kendi ayakları üstünde durabilen bir kadın bu modern dünyada niye 15 ay boyunca buna katlansın.Amber Heard biseksüel olduğu için farklı olaylarda olabilir işin içinde.

Kadinin ayrica Birlesmis Milletler'le beraber kadin ve LGBT haklari hakkinda calismalari da var. Acikcasi beni de biraz suphelendirdi bu durum.

Gerci unlu olup da aktivist olmayan kalmadi, azicik daha para harcayip unlerine un katiyorlar.

Annesi öldüğü günmü gerçekleşmiş ve olayın perde arkası nedir tam olarak bilmiyoruz.
İlk defa bu tür şiddet uyguladı galiba. Ölmüş annasına laf mı söyledi ve Reflex ile mi patladı o anda? Yine doğru değil tabiki öyleyse ama Depp ı biraz anlarım bu durumda. Melek suratlı zengin bayanlardan korkacaksın arkadaş

Üst Alt