Haber - Amedspor Başkanı Selahattin Yıldırım: "TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi telefonu kapattı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Amedspor Başkanı Selahattin Yıldırım: "TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi telefonu kapattı"

Teksas tribün lideri bu arkadaşmış. Dünkü olayların ortalığı karıştırmak için kim tarafından çıkarıldığı da belli oldu bence.

bursaspor-un-akp-li-tribun-liderinden-ataturk-e-alcak-saldiri_8b044.jpg

Ekran_Resmi_2020-08-03_OYS_10.42.52.png

Ekran_Resmi_2020-08-03_OYS_10.42.40.png

EegFY70WAAAUp1l

bkz. yorum yazarken, sacmalamada cigir acmak

bkz. sözde empati yapip ayni mesajda "baska takim mi kalmadi" diyerek kendi kendine celismek
Ne diyorsun ? Okuduğunu anlamada sıkıntın mı var , futbolcuların hepsinin pkk sevicisi olmadığını biliyoruz içlerinde bayrağını seven vs insan var dedim ama neden gidip Amedspor gibi pkk sevicisi bir takımda oynadığını sorguladım ? Sorun ne ? Amedspor pkk sevicisi bir takım olmadığını mı savunuyorsun ?

Ne diyorsun ? Okuduğunu anlamada sıkıntın mı var , futbolcuların hepsinin pkk sevicisi olmadığını biliyoruz içlerinde bayrağını seven vs insan var dedim ama neden gidip Amedspor gibi pkk sevicisi bir takımda oynadığını sorguladım ? Sorun ne ? Amedspor pkk sevicisi bir takım olmadığını mı savunuyorsun ?
Amedspor Türkiye Cumhuriyet topraklarinda olan Diyarbakir ilinin bir spor kulübü, ismi de o cografyanin dilinde Diyarbakira verilen isimdir. Bunu ya idrak edeceksiniz, ya idrak edeceksiniz. O kadar.

Bu ülke zaten bu yok sayan zihniyet yüzünden yillarca terörle ugrasip durdu, can verdi.

Senin gibi digerlerini ötekilestiren bu ülkeye en büyük ihaneti yapiyor.

Amedspor Türkiye Cumhuriyet topraklarinda olan Diyarbakir ilinin bir spor kulübü, ismi de o cografyanin dilinde Diyarbakira verilen isimdir. Bunu ya idrak edeceksiniz, ya idrak edeceksiniz. O kadar.

Bu ülke zaten bu yok sayan zihniyet yüzünden yillarca terörle ugrasip durdu, can verdi.

Ya hadi ya hadi diyarbakır ile kimsenin problemi yok diyarbakır insanı ile de kimsenin problemi yok. Amed diye bir şehir de yok. Türkiye Cumhuriyetinde ismi Diyarbakır bunu isteyerek veya zorla kabul edeceksiniz.

Kürt çok sevdiğim arkadaşlarım var kürt insanlarını seviyorum bana gelip pkk sevicisi birini savunma. Kürt insanları kandırıyorlar sömürüyorlar kimsenin kürtlere kötü davrandığı felan yok yıllar önce siyasetin yaptığı yanlışları halka indiremezsin. Kürt vatandaşı Türkiye de en güzel makamlarda en iyi üstlerde yerini alıyor ve almaya devam edecektir. Ayrımcılık yapıyorsun diye zırvalama kimseyi böldüğümüz felan yok bölmek isteyenlerin peşinden gidenlere lafımız.

İstiklal marşını ıslıkla,PKK bayrakları aç, galibiyetini Twitter'dan PKK ya armağan et,sonra gel burda amedspor Türkiye takımı de?Bu. Ülkenin takımı İstiklal marşı ıslıklar mı?millet yemiyor artık mağduru oynamanizi.

Üst Alt