Haber - Amedspor Başkanı Selahattin Yıldırım: "TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi telefonu kapattı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Amedspor Başkanı Selahattin Yıldırım: "TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi telefonu kapattı"

ilk maç olaylar nedeniyle tatil edilmemiş bursalılar kurbanlık koyun gibi maçı 2-0 kaybetmiş bir allahın kulu da dememiş bi şey.

ünal aysal 3-3lük final maçına güvenlik nedeniyle çıkmayıp bu kirli oyunun bir parçası olamayacağız demişti size kalsa fb mağdurdur ordada.
Ne maçı ya kimin umurunda ki futbol. Bile isteye tezgahlıyorlar seçim öncesi bu tip şeyleri. İnsanların temelinde bu nefret tohumları filizli zaten. Üstünü birileri sulayıp duruyor seçim zamanları işte. Ne Bursa'dakiler ne de Diyarbakır'da bunu yapanlar seni beni temsil etmiyor. Böyle olayları toplumlara mal ede ede ayrıştırdılar ülkeyi senelerdir. Siyaset, işine gelenler için futbolun içinde. Gelmeyenler için Kayseri'de seyirci almıyorlar işte.

Herkesin sağ duyulu olması lazım. Şu seçim illetini atlatırsak ileride daha sağlıklı şeyler umabiliriz.

Ne maçı ya kimin umurunda ki futbol. Bile isteye tezgahlıyorlar seçim öncesi bu tip şeyleri. İnsanların temelinde bu nefret tohumları filizli zaten. Üstünü birileri sulayıp duruyor seçim zamanları işte. Ne Bursa'dakiler ne de Diyarbakır'da bunu yapanlar seni beni temsil etmiyor. Böyle olayları toplumlara mal ede ede ayrıştırdılar ülkeyi senelerdir. Siyaset, işine gelenler için futbolun içinde. Gelmeyenler için Kayseri'de seyirci almıyorlar işte.

Herkesin sağ duyulu olması lazım. Şu seçim illetini atlatırsak ileride daha sağlıklı şeyler umabiliriz.
seçimle bi ilgisi olduğunu düşünmüyorum bu maçın, iki maçta oynandı diye tff'ye dolaylı yoldan iktidara eksi yazar ilk maçta bursalılar ikinci maçta amedliler mutsuz

Amedspor futbolcularının arasında hepsinin pkk sevici olmadığını biliyoruz da başka takım mı kalmadı arkadaş ülkede neden o takımda oynarsınız ki :s

seçimle bi ilgisi olduğunu düşünmüyorum bu maçın, iki maçta oynandı diye tff'ye dolaylı yoldan iktidara eksi yazar ilk maçta bursalılar ikinci maçta amedliler mutsuz
Burada olay bu kavgayı körükleyerek milliyetçilerin HDP'nin gizliden desteklediği bir adaya oy vermemesini sağlamak

2015 Haziran seçimlerini kaybedip Bahçeli'nin ihanet etmesinden beri stratejileri bu

ilk maçta d.bakırda yasananlar ispanyol basınında çıktı ama Türkiye basınında çıkmadı.Oy için bu teröristleri şımartan bir hukumete sahibiz.istiklal marşı ıslıklama,sahaya bıçak atma,pkk bayrakları ve bir çok olay bunlarda.,zırhlı araçlarla futbolcular bunların stadına maç oynamaya gidiyor olay bu kadar vahim.

Bunları ben uydurmuyorum biraz araştıran herkes bunları görür.Kendilerinden daha sert bir kayaya çarpınca yıne herzamanki gibi faşist Türkler ve ,ırkçılık edebiyatına başladılar.

kendileri yapınca halkların kardeşliği başkası yapınca faşist Türkler.çok sert cevize denk geldiler bu sefer.Yıllardır oraya giden batı takımlarına yapmadıklarını bırakmadılar.Jiletler ,pkk paçavraları.orda istiklal marşı okuyamıyorsun,adamların bayrağı renkleri ben pkk yım diye bağırıyor ama bizi yönetenler bunu görmuyor ne hikmetse.Öcalanın kardeşini Trt ye çıkartanların,amed gibi terörrist takımı bu ligde oynatanların 20 yıldır bizi yönetmeside bizim ayıbımız olsun gerçi.

Bursa'da olnların açıklaması yok... Beyaz toroslar falan... Bunu kabul ediyorum. Fakat sayın Amedspor başkanı şimdiye kadar kendi maçlarında yaşanan pisliklerden sonra kaç defa özür dilemek ve faillerin yakalanmasına yardımcı olmak, ya da bu olayların önüne geçmek amacıyla bir öneri sunmak için TFF başkanını aramış, ya da aramış mı? Bu konuya da açıklık getirirse çok sevineceğim...

2 takımda bizi aynı ligde oynatmayın demişler sezon başı. Türk futbolunu yönetmesini beceremeyenler tabiki bunu kabul etmemişler.

Üst Alt