Amedspor-Sakaryaspor Maçında Jiletli Futbolcu İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amedspor-Sakaryaspor Maçında Jiletli Futbolcu İddiası

Lafa bak, kardeşi değilmişim, ne de cok üzüldüm. Adam kürt olabilir, bunun futbol ile ne alakası var. Bu düşünceye karsiyim ben. Mitroglu yunan, o zaman onada saydirmamiz gerekiyor.

sevgili dostum Kürtlükle bölücülüğü karıştırma, deniz naki denilen dallama alanen PKK sempatisi yapan adam lütfen o dallamayı savunmayın

O zaman alsınlar iceriye, futbol oynamasin. Ama sırf ismi Amedspor diye bir camiayı terörist ilan eden cahiller var, ben buna karsiyim.
Amedspor ne? Amed neresi? İzmir ne kadar Smyrna ise Diyarbakır o kadar Amed'dir.

Tanımıyorum ben Amed mamet

Amedspor denen bölücü şerefsiz oluşum terörist bir kulübün önde gidenidir. Aksini iddaa eden de terör sevicidir.

Bu gibi işlere karşıyım. Ya terör yuvası diyeceksin kapatacaksın kulübü ki bunun yolu hukuk, ya da herkes nasıl muamele görüyorsa bunlarda o muameleyi görecek. Terör ile devlet mücadele eder, terörist ile de güvenlik güçleri. Biz, yani vatanını seven yurttaşlar da güvenlik güçlerine ve devletimize destek oluruz bu konu özelinde, bu kadardır yani ne az ne fazla. Bu gibi konularda her kafadan ses çıkmaz, çıkmamalı. Ciddi konulardır çünkü sulanma kaldırmaz.

Üst Alt