Ameliyata Beşiktaşlı Girdi, Galatasaraylı Çıktı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ameliyata Beşiktaşlı Girdi, Galatasaraylı Çıktı!

Canım benim. Ben babası gibi gülemedim durumuna üzüldüm açıkçası. Babası Beşiktaş'lı diye o üzülür diye Galatasaray sempatisini bastırmış. Babasının yerinde olsam onu Galatasaray' lı olmaya teşvik ederdim.

Konuya Galatasaray'ın büyüklüğü noktasından bakmamak gerek. Bu durum çocuklarda genel bi travmadır. Baba sevgisiyle onun tuttuğu takımı tutar, sonradan en güçlü takımın o olmadığını anlar ama iş işten geçmiştir. Babasının üzülmesini göze alamamak çocuğun tutmak istediği takıma geçmesine engel oluyor. Çocuklar kazanan takımı tutmaya meyillidirler, şampiyon olanı, güçlü olanı isterler. Kaybeden tarafta olmayı kesinlikle istemezler. İşte bu noktada babası üzülmesin diye kazanan, şampiyonluklara aşina olan diğer takıma sempatisini bastırıyor malesef.

Bu nokta aynı zamanda yeni neslin niçin ağırlıklı olarak Galatasaray taraftarı oluşunu da açıklıyor.

Ameliyat zamanini bilmiyorum ama belki de o aralar tum tv ve gazateler bizim sampiyonluktan bahsettigi icin oradan etkilenmis olabilir. Acaba simdi nasil?

Üst Alt