Amerikan Futbolu & Rugby Takip Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amerikan Futbolu & Rugby Takip Başlığı

New Orleans vs Tampa Bay Konferans Yari Finalinde karsi karsiya geliyor. Musabakada ayni zamanda en yasli iki quarterback te oynayacqk. Drew Breeze daha once bir sampiyonlugu var ve 42 yasinda. Tom Brady 6 sampiyonlugu var ve 43 yasinda. Bu sene ki diger yari finalist takimlarin oyun kuruculari 33, 26, 25 (2) ve 24 (2) yasinda. Yani kendine bakinca en ust seviyede profesyonel olarak spor yapabilmek mumkun.

Brady eğer yeni takımıyla da şampiyon olursa ( ki yeni takımı geçmiş yıllarda hic bir başarı gösterememiş ), yaşayan efsane olduğunu belgelemis olur.

Tom Brady efsanedir derken bunu kastetmistim :) Nasıl lldu da yolladı bunu Patriots hayret, resmen kendi ayaklarına sıktılar...

Tom Brady efsanedir derken bunu kastetmistim :) Nasıl lldu da yolladı bunu Patriots hayret, resmen kendi ayaklarına sıktılar...
Kendisi kaçtı. Grank falan emekli olunca çakal brady hadi bana eyvallah dedi yoksa niye bıraksınlar adamı. Çakal tempa bay'a geçtikten sonra grank'ı da emeklilikten döndürüp tampa'ya getirdi.

Kendisi kaçtı. Grank falan emekli olunca çakal brady hadi bana eyvallah dedi yoksa niye bıraksınlar adamı. Çakal tempa bay'a geçtikten sonra grank'ı da emeklilikten döndürüp tampa'ya getirdi.
Kendi kacti gibi ama Patriots ta zorlamadi yasindan oturu. Kaldi ki burada bir branding durumu da soz konusu. Tom Brady daha iyi bir takima gitmek varken neden Tampa Bay'i secti? TB=TB (y) planlanmis bir transfer.

Üst Alt