Amrabat Borsaya Bildirildi - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat Borsaya Bildirildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Amrabat Borsaya Bildirildi!

hamit-melo-selçuk-amrabat

olağanüstü fiziksel direnci olan adamlar, özellikle stsl de fizik olarak her takımı ezeriz.

Şuan şoklardayım yemin ederim. Çilekti Neneydi Bastostu derken aldığımız adama bak. ve bu kadar fiyata bu kadar yüzsüzlükle yazık gerçekten. İyi oyuncu olabilir ama bu kadar parayı Hurma denen adama kazandırmak zoruma gidiyor ve bu paralara avrupa piyasasında adam almak çok zor değil.

CL için bu kadroyla başarımı ? çok zor kimse kimseyi kandırmasın.

Evet herkesten özür dilemeye razıyım ama herkes şu pembe gözlükleri çıkarsın lütfen...

Tanımayan arkadaşlar için;

Rahat 15 maçını 90 dk izledim bu adamın geçen sene bizim maçlar hariç.

Orijinali sol kanat ama sağda ve forvet arkasında da oynuyor.

Sürati ve fiziği inanılmaz. Şutları ortalama üstü. Zaman zaman içeri kat edip sert şutlar çıkartıyor.

Topla oynamayı seviyor doğru ama "çok bencil" lafı biraz abartı. Bilhassa forvet arkası oynarken aldığı topları forvetlere servis edişi müthiş.

90 dk yorulmaz, takım savunmasına katkısı çok çok iyi.

Abartma demeyin cidden böyle bir adam. Fatih Terim boşuna aylardır istemiyor.

sana katılıyorum,ben hemen hemen bütün maçlarını izledim ama maçlarını seyretmeden yorum yapan o kadar cok insan varki bilip bilmeden sırf muhalefet olmak için konuşuyorlar,geçen sene eksiklerimizden biri ileri top surecek calım atıp adam eksiltecek adamımız yoktu ama artık var,amrabat konusunda cok iddalıyım ve diyorumki galatasaray messisini bulmuştur...

obaa

stadtan para akiyor ayrica ş.l ye gitmemizde transferlerde etken.kemik kadro olustu bide melo gelirse ben bu kadroya fitim.

Ne negatif taraftarımız var arkadaş. Elin ezikleri "mükemmel bir kadro kuruyorlar" diye ağlıyorlar, siz de burda yönetime saydırmaya devam edin.

susun lann laf söylemeyin amrabata yeter bişey demiyim dedim ama çok iyi topçu bu kadar lafı haketmiyo bence gerçekten boş konuşuyosnuz

yonetimin bir bildigi var paraya takilmayin transferin tadini cikarin.acaba + 1 oyuncu kim ?

bu kadroya melo gelirse kesin sampiyon oluruz avrupada 16 garanti olur ceyrek ve yari final icin zorlariz

Ben genelde Faslilari sevmem, mental sorunlari yuzunden ama yigidi oldur hakkini yeme. Amrabat bos bir adam degildir, futbol oynarken universite/yuksek okul okudu ve bitirdi sanirim. Ayrica PSV'deki sansizligi Dzudzsak'in muthis patlama yapmasiydi, yoksa hayatta Kayseri'ye gelmezdi.

işte size gerçek kanat oyuncusu. kanattan nasıl yardırılır görün bu sezon. Çok mutluyum çoookkkkk. çok şükür. büyüksün imparator.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt