Amrabat mı, Assaidi mi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat mı, Assaidi mi?

Cevap: Amrabat mı, Assaidi mi?

Assaidi:

Cok hizli,Amrabat´danda daha hizli.Topla oynamayi seviyor ve bileklerini cok iyi kullaniyor.Sol ayagini fazla kullanmaz.Fizik gücü ne kötü ne de iyi.

Amrabat:

Hizli,Assaidi kadar olmasada.Topla oynamaz ama topu cok iyi ayaginda tutar.Ayakta kalmayi müthis beceriyor,asiri derece yirtici bi yapiya sahip.Iki ayagini da kullanabiliyor.

Iki oyuncununda topsuz oyunlari baya iyi.

Tercihinizi yapin.

Ve Assaidi İstanbul'da.

Ankette ise şu an itibariyle Amrabat önde, ben oyumu Assaidi'den yana kullanmıştım :)

Bir gün İngiltere ya da İtalya yabancı transfer sistemi bizde de uygulanır,o zaman ikisi de derim,zaten birini sola diğerini sağa koyacaksın. Keşke alınabilecek yabancı sayısı denetimli olarak serbest bırakılsa.

Şu Amrabat kadar overrated topçu yoktur.

Bu denli bencil bir adam nasıl istenir hayret birşey.

Karaktersiz bir oyuncu bugün Kayseri'ye yaptığını yarın bize yapar. Gerçi bizden iyi bir kulüp bu adamı ne yapsın ? Oda ayrı bir soru işareti.

Şu Amrabat kadar overrated topçu yoktur.

Bu denli bencil bir adam nasıl istenir hayret birşey.

Karaktersiz bir oyuncu bugün Kayseri'ye yaptığını yarın bize yapar. Gerçi bizden iyi bir kulüp bu adamı ne yapsın ? Oda ayrı bir soru işareti.

bu forumda queresmaya tapılıyordu sen nediyorsun.

Amrabat'a onurlu diyen adam nerede yaşıyor acaba, bize gelip çok iyi performans sergilese ve adı Juventus ile anılmaya başlasa emin olun aynısını yapar, ondan sonra da onurlu adam diyenler tepki göstermeye başlar.Belki aradığı ortamı Kayseri'de bulamamış olabilir ama gidip efendi gibi yönetime dersin "burada aradığım ortamı bulamadım, kulüpten ayrılmak istiyorum, isteyen kulüplere kolaylık sağlayın lütfen" diye.Sen bunu yapma, geç basın karşısına ağzına geleni say, ondan sonra da efendi ol.

Üst Alt