Amrabat Önemli Açıklamalarda Bulundu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat Önemli Açıklamalarda Bulundu

Cevap: Amrabat Önemli Açıklamalarda Bulundu

Amrabat seni yanaklarından öpüyoum kardeşim. Adam yüreklice demiş ki ben Galatasaray'ı istiyorum. Kayseri ye de demiş ki. benim ederim 4-5 milyon euro satmamak için 10 milyon euroalr istemeyin. GS yi de kollamış burada cidden tuttum bu çocuğu bize gelirse çok başarıllı olur. Yönetim bu çocuğu harcatmasın. Gerçekten güçlü ve kaliteli bir oyuncu GS de olmalı banko olur. Malouda mı Amrabat mı deseniz düşünmem o derece beğeniyorum

bize gelirse cok faydali olur bu sefer verecekler cunki fifa giderse iyi olmaz hurma icin

cok cok önemli aciklamalar yapmis,okudum ve bana göre amrabati belliki hala istiyoruz ve bu sefer fifa üzerinden gemileri yakacak,kayserininde yalani ortaya cikti,hani teklif yoktu cocuk resmi teklif oldugunu söylemis defalarca kayseri yönetimin Galatasaray düsmanligi suan resmen tescillenmis,belliki bu adamlar kayserili degil koyu fenerbahceli baska bir sebebi olamaz bunlarin.

biz kayseriden adam falan alamayız hiç ugrasmayalim bu arada hasanaliyide fenere vermişler:) hiç şaşirmadim

Riera dan inip Amrabata binersek kanatlarda level atlarız.

Ayrıca amrabat meselesi.

[video=youtube;gjK-Oco5SoU]https://www.youtube.com/watch?v=gjK-Oco5SoU[/video]

Albert Riera'nın yerine Amrabat fena olmaz aslında Hurma'nın önüne 3-4 milyon € atalım bitirelim...

Gerçi Kalou falan da boşta..

Kayseride oynayan bir oyuncuyu Galatasaray dan birileri ayartmaz ,oyuncunun gozu zaten Galatsarayda kalir ...

Bi yonetici cikip sunlari rencide etse hos olacak...

Amrabat kim oluyorda bize level atlatacak.Biraksinlar boyle bankasya topcularini GALATASARAY'da oyle her onune gelen oynayamaz.

Hurma bırak ulan adamı..

elleme amrabatı..bizden başka biri teklif yapmışsada onlarada bırak sanki adam senin kölen.

amrabatı beğenmeyenleri hadi beğenmemek neyse görecelidir sonuçta ama, para için bize gelmek istiyor diyenleri anlamıyorum, para için olsa şikecilere giderdi ama illa adam gs diyor, belliki sempatisi var bize, aylardır söylüyorum sağa amrabatı sola töreyi koycaksın bide sağlam forvet bunların önüne, uçarız uçarız..

Üst Alt