Anadolu Kulüpleri | Transferler - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anadolu Kulüpleri | Transferler

Cevap: Sinan Osmanoğlu Orduspor'da

Bi de mustafa sarptan hayırlı haberleri alsak Drogba gelmiş kadar sevincem bak söz hatta orduspor forması alıp m.sarp yazdırcam :asd:..

hayirli olsun.. fazlalikti bu oyuncu cocuk a takimla antrenmana bile cikmadi , sanirim ilk isteyen Orduspor bu cocugu ve aldilar :D

Yanlız benim bildiğim iyi adamdı.Ünder'e niye oynatmıyorsun diye kızıyorduk. 25 defa u19 milli takımında oynamış.

Karabük'ün yeni Emenike'si!

Emenike'nin Fenerbahçe'ye transferinin ardından, 'Yeni Emenikeler bulacağız' diyen Karabükspor Başkanı Nevzat Şahin düğmeye bastı.

fft1mm1461541.jpg

Kırmızı-Mavililer’in Fildişili forvet Franck Dja Djedje ile temasa geçtiği öğrenildi. Fransa’da Paris Saint Germen, Brest, Grenoble, Strasborg ve Vannes formaları giyen 25 yaşındaki golcü, geçtiğimiz sezon Arles formasıyla çıktığı 34 maçta yalnızca 4 gol atabildi. Kulübü ile sözleşmesi sona eren Djedje, Arles’in küme düşmesi nedeniyle gelen teklifleri değerlendireceğini açıklarken, “Teklifler alıyorum. Ancak ilk tercihim Türkiye’den Karabükspor olacaktır” ifadesini kullandı.

fanatik

Cevap: Anadolu Kulüpleri | Transferler

Es Es'te hedef Hakan Özmert

Webo'yu Türkiye'ye getirecek olan Eskişehirspor, flaş bir isim için harekete geçti. Teknik direktör Bülent Uygun, Karabük'ün yıldız oyuncusunun alınmasını istedi

fft1mm1461290.jpg

Mallorcalı Webo’yu hafta içinde Türkiye’ye getirecek olan Es Es, Fenerbahçe’ye transfer olan Sezer Öztürk’ün yerini kaliteli bir isimle doldurmak istiyor. Eskişehirspor, geçen sezonun başarılı isimlerinden Hakan Özmert için harekete geçti. Karabükspor formasıyla ligde 31 maçta görev yapan, 3 gol atıp 4 de asiste imza atan 26 yaşındaki futbolcu için teknik direktör Bülent Uygun, yönetime ‘mutlaka alınmalı’ şeklinde rapor verdi. Kulubüyle 1 yıllık daha sözleşmesi bulunan başarılı orta saha oyuncusu için Kırmızı-Siyahlı yönetimin ilerleyen günlerde Karabükspor ile masaya oturması bekleniyor. Hakan, orta sahada futbolu her iki yönüyle oynamasıyla tanınıyor.

fanatik

G.Antep'in Hilbert ısrarı

G.Antep'in Hilbert ısrarı

Beşiktaş'ın satılık ve kiralıklar listesine koyduğu Hilbert için G.Antep kulübü ısrarlı bekleyişini sürdürüyor. Bu futbolcu için ilk yapılan girişimler futbolcunun önceliğini Almanya'ya vermesi nedeniyle durağanlaşmıştı. Ancak Antep, Hilbert...

775947595882.jpg

Beşiktaş'ın satılık ve kiralıklar listesine koyduğu Hilbert için G.Antep kulübü ısrarlı bekleyişini sürdürüyor. Bu futbolcu için ilk yapılan girişimler futbolcunun önceliğini Almanya'ya vermesi nedeniyle durağanlaşmıştı. Ancak Antep, Hilbert için Beşiktaş'ı sıkıştırıyor.

fotomaç

Cevap: G.Antep'in Hilbert ısrarı

harika bir iş yapmış oluruz , inşallah doğrudur. El Yasa geçen sezon sırıtan isimlerden birisiydi.

Cevap: Karabük'ün yeni Emenike'si!

o kadar takım gezmiş hiçbirinde dikiş tutturamamış belli olmaz belki burda tutar ama zannetmiyorum

Pal Lazar ve Arevalo Rios Samsunspor'da

jtw0n5.jpg

Samsunspor'un, Macar Pal Lazar ve Uruguaylı ön libero Arevalo Rios ile anlaşma sağladığı bildirildi.

Kulüp başkanı Kazım Gürol Yılmaz, yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarında Macaristan'ın Videoton takımında forma giyen savunma oyuncusu Pal Lazar ile Brezilya'nın Botagofo takımında forma giyen Uruguaylı ön libero Arevalo Rios'la her konuda anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Bu iki oyuncuyla en kısa sürede sözleşme imzalayacaklarını ifade eden Yılmaz, iki oyuncunun da Samsunspor'a güç katacağına yönetim olarak sonuna kadar inandıklarını belirtti.

Pal Lazar ve Arevalo Rios'u takıma dahil etmenin mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayan başkan Yılmaz, ''Bu iki oyuncunun Samsunspor'a büyük katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Transfer çalışmalarımıza hocamız Vladimir Petkoviç'in istekleri doğrultusunda devam ediyoruz. Yönetim olarak takımımızın Spor Toto Süper Lig'de en iyi şekilde mücadele etmesi için yönetim olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Takım yarından itibaren teknik direktörümüz nezaretinde hazırlıklarına başlayacak. İddialı bir takım oluşturarak başarısıyla adından sıkça bahsettiren bir Samsunspor izleyeceğiz.''

Yılmaz, Samsunspor'un geleceği için transfer çalışmalarını hassas bir şekilde sürdürdüklerini de sözlerine ekledi.

Ligtv.com.tr - Haber - 2 yabancı tamam

Cevap: Pal Lazar ve Arevalo Rios Samsunspor'da

Arevalo Rios'u Dünya Kupası'nda izlemiştim. Çok iyi transfer oldu. Pal Lazar hakkında bilgim yok..

Üst Alt