Anadolu Takımlarına Gelen Unutulmaz Yabancılar - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anadolu Takımlarına Gelen Unutulmaz Yabancılar

Ilhan Cavcav yabanci transferinde uzmandi. Turkiye'de Afrikali topcu akimini yonlendiren isimdi. Bire alip ona satiyordu. Sonradan bir baska anadolu takimi olan fenere sattigi Kona ile Moshe ve onlarla birlikte getirdigi Kushe felaket bir ucluydu. Ozellikle Mosheou cok teknik bir oyuncuydu. Kone de harika bir forvetti.

FB_IMG_1574409523877.jpg

Bir baska aklimda kalan topcular da Trabzon'da forvet oynamis ikiz kardesler Sota ile Arcil. Ajax'ta da oynamislardi. Sonra Şota antrenorluk te yapmisti. Ikili birbirine cok benziyorlar ve cogu zaman isimler karistiriliyordu. Cok ta komiklerdi.

Muhtesem tercuman videosu...

Trabzon'da neden kovuldu?

Dört büyüklerin korkulu rüyası Karabük'ten LUA LUA izlemesi keyif verirdi. Kadıköy'deki 3-1 lik Karabük galibiyetinde 2 golde Fener savunmasını sağa sola yatırmıştı.

Yukarıdakilerin hepsi tıraş :D
Pfaff, Fofana'yı kimse hatırlamıyor mu?
Peki Serginho, Elder, Carlos :D Malatyaspor'un efsanevi kadrosu :D Böyle bir üçlü bir daha Türkiye ligine gelmez...
Olsen peki hahaha
Yeni nesil "onlar ne lan "diyebilir... Ziyanı yok :D

Carlos bir macta alti gol yemis sonra kalenin onunde oturakalmisti "Ulan hayatimda alti gol yemedim ben, nereye geldim ben" der gibiydi.

Jean Marie Pfaff ve Schumacher ayni donemlerde gelmislerdi galiba.

Schumacher 4-3 yenildigimiz macta son dakikada ters tarafina giden topu cizgiden nasil cikardiydi hala bilemiyorum.

Besiktas'I da saymis bazi arkadaslar onun icin yazayim bari. Milne'li donemde oynayan Ingiliz topculari vardi. Ferdinand iclerinde en iyisiydi. Bir de Beyaz salak topcu John Walsh. Otekinin adini unuttum.

Ligin ilk haftasinda 4 gol atan Gencler'deki Flemincks sonraki haftalarda pek bir sey oynamamisti.

Carlos bir macta alti gol yemis sonra kalenin onunde oturakalmisti "Ulan hayatimda alti gol yemedim ben, nereye geldim ben" der gibiydi.

Jean Marie Pfaff ve Schumacher ayni donemlerde gelmislerdi galiba.

Schumacher 4-3 yenildigimiz macta son dakikada ters tarafina giden topu cizgiden nasil cikardiydi hala bilemiyorum.

Besiktas'I da saymis bazi arkadaslar onun icin yazayim bari. Milne'li donemde oynayan Ingiliz topculari vardi. Ferdinand iclerinde en iyisiydi. Bir de Beyaz salak topcu John Walsh. Otekinin adini unuttum.

Ligin ilk haftasinda 4 gol atan Gencler'deki Flemincks sonraki haftalarda pek bir sey oynamamisti.
Mrkela olabilir mi

Üst Alt