GSC Scout - # Anastasios Bakasetas - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
lig içinden yabancı hücum oyuncusu alma fikrine yine karşıyım. çok riskli. sebebim de şu; genellikle lig içinden, küçük takımdan, yarışmacı büyük takıma giden bir hücum oyuncusu, ne kadar yetenekli de olsa o baskıyı kaldıramayabiliyor. o yüzden yine geçmişe gidilse yine istemezdim bakasetas'ı.

tabiki bu bakasetas'ın trabzon'da müthiş oynadığı ve ağzımın suyunu akıttığı gerçeğini değiştirmiyor.

Veli reyis cevabi yapistirmis.

lig içinden yabancı hücum oyuncusu alma fikrine yine karşıyım. çok riskli. sebebim de şu; genellikle lig içinden, küçük takımdan, yarışmacı büyük takıma giden bir hücum oyuncusu, ne kadar yetenekli de olsa o baskıyı kaldıramayabiliyor. o yüzden yine geçmişe gidilse yine istemezdim bakasetas'ı.

tabiki bu bakasetas'ın trabzon'da müthiş oynadığı ve ağzımın suyunu akıttığı gerçeğini değiştirmiyor.

Bu sene çok ekstra gol+asist katkısı verdiği için herkes konuşuyor ama bence geçen sene de Ghezzal ile birlikte ligin MVP 'si diyebileceğim adamdı Bakasetas, ki bu sene de Bertolacci ile birlikte en çok göze batan adam yine Bakasetas bence

Tamam Galatasaray 'a alalım süper topçu filan demiyorum da 2 senedir ortaya koyduğu performansa bok atmak da olmaz

Biz alıp kiralayamaz mıydık hiç değilse, bu performansını görüp geri çağırırdık, biraz sömürgeci devlet politikası ile hareket etmeliyiz bu ligin içinde.

Üst Alt