Ancelotti: "Terim BBG bağımlısıydı" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ancelotti: "Terim BBG bağımlısıydı"

bu zat-i namuhteremin olayi belli oldu milleti ben imparatorum diye kandirip butun gun reality showlari izlemek. heralde bizde de maclari idmanlari izlemek yerine BUGUN NE GIYSEMI izliyor. yoksa hamiti 70 mac oynatmasinin baska izahi olamaz

BBG güzeldi lan baba

2001 senesiydi..

Tuşlu telefonla oy atıp, doğa beyin sonuçları açıklamasını beklerdik

Sunucu Doğa bey popyon takardı
Ve üzere demez üzre derdi

☺️
Digitürk'te X TV vardı 24 saat canlı yayın yapardı. İnsanlar hiçbir şey yapmazken bile yayın olurdu. Elemeler başlamadan ilk zamanlar curcuna olurdu ama nüfus azalınca sessizlik olurdu. Liseye gidiyordum o dönem. O zamanlar evde ders çalışırken açık tutardım. Evin odası gibiydi.
Kim ne derse desin Türkiye'de yapılmış en güzel reality şovdu.

Digitürk'te X TV vardı 24 saat canlı yayın yapardı. İnsanlar hiçbir şey yapmazken bile yayın olurdu. Elemeler başlamadan ilk zamanlar curcuna olurdu ama nüfus azalınca sessizlik olurdu. Liseye gidiyordum o dönem. O zamanlar evde ders çalışırken açık tutardım. Evin odası gibiydi.
Kim ne derse desin Türkiye'de yapılmış en güzel reality şovdu.
Bbg melih vardı onu hatirladim

Takip ederdik eray reis 1. Olduğu halde oylamayı nedensiz yere uzatip şovmen melihi birinci yapmışlardı.. Abuk subuk bir dans show yaptığınıda hatırlıyorum.. Güzel yıllardı

Üst Alt