GSC Haber - Anderlecht Maçının Hakemi Belli Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Anderlecht Maçının Hakemi Belli Oldu!

14092014_Galatasaray-a-Macar-hakem.jpg

Şampiyonlar Ligi'nde salı günü oynanacak Galatasaray-Anderlecht karşılaşmasını Macar hakem Istvan Vad yönetecek.

Galatasaray'ın, Belçika'nın Anderlecht takımıyla oynayacağı UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu ilk maçını Macar hakem Istvan Vad yönetecek.

Türk Telekom Arena'da 16 Eylül Salı günü saat 21.45'te başlayacak karşılaşmada Vad'ın yardımcılıklarını aynı ülkeden Istvan Albert ve Peter Berettyan yapacak. Karşılaşmada dördüncü hakem olarak da Laszlo Viszokai görev alacak.

Eskiden Transfermarkt'tan hakemlerin hangi maçları yönettiğine falan bakılabiliyordu.Site değiştikten sonra bakılmıyor.İçine ettiler sitenin.

"Macar hakem Istvan Vad bu sezon ligde 2, Avrupa Ligi'nde 1, Şampiyonlar Ligi'nde 1 maç yönetti. 35 yaşındaki Vad, bu 4 karşılaşmada tam 5 defa kırmızı kart gösterdi. Istvan Vad, 5 kırmızının yanı sıra 17 de sarı karı kart çıkardı."

Sıkıntılı bir hakem gibi

Istatisklerine bakinca cok kolay kart gösterebilen birisi oldugunu anliyoruz, ama genc hakem arupa deneyimi nerdeyse hic yok, bizim taraftarlar baski yaparsa sapitir bu.

Taraftar yarın gününde olursa Anderlecht maçı 11 kişi tamamlayamayabilir. Gerçi taraftardan yana şüphem yok ama takımdan malesef son derece şüpheliyim. Umarım o meşhur avrupalı refleksimiz bu maçta kendini gösterir...

Taraftar yarın gününde olursa Anderlecht maçı 11 kişi tamamlayamayabilir. Gerçi taraftardan yana şüphem yok ama takımdan malesef son derece şüpheliyim. Umarım o meşhur avrupalı refleksimiz bu maçta kendini gösterir...
ya hocam skor falan umrumda degil,söyle babalar gibi bir protesto yapilsa icim ferahlar yeminlen..platini ve tüpcünün maketleri göge dogru cekip"halen sikeyi koruyacak misiniz?"diye bir yazi ciksa inan bana sl kupasini almis kadar mutlu olurum..

★☆★

Son düzenleme:
ya hocam skor falan umrumda degil,söyle babalar gibi bir protesto yapilsa icim ferahlar yeminlen..platini ve tüpcünün maketleri göge dogru cekip"halen sikeyi koruyacak misiniz?"diye bir yazi ciksa inan bana sl kupasini almis kadar mutlu olurum..

★☆★
Ultra bilmem neler koreografileri ile o kadar övünüyorlar madem yapsınlar bir tane bundan ne işe yarıyorlar başka :D Ama galibiyette şart hocam. Ligi de etkiler çünkü olası bir mağlubiyet. 2010-2011 sezonuna geri dönmeyelim sonra :38573:

Ultra bilmem neler koreografileri ile o kadar övünüyorlar madem yapsınlar bir tane bundan ne işe yarıyorlar başka :D Ama galibiyette şart hocam. Ligi de etkiler çünkü olası bir mağlubiyet. 2010-2011 sezonuna geri dönmeyelim sonra :38573:
sen de haklisin be hocam.iki lafi bir araya getiremeyen veysel giley ve tayfasindan böyle ses getirecek bir organizasyona imza atmalarini beklemek yakismadi bana..neyse ben andersen masallar diyarinda gezinmeye devam edeyim..

★☆★

Üst Alt